reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Próbowałaś żeby spala na brzuchu? Wtedy naturalnie masuje sobie brzuszek i pewnie mniej by się przebudzala.
Nie lubi spać na brzuszku, strasznie się wkurza jak ja właśnie brzuszek gniecie, ogolnie to na brzuszku by musiała usypiać na mnie, bo sama zasypia tylko w nocy i o dziwo w nocy nia nie rzuca... dobre i to :)

Pochwalimy się jeszcze ze zaczęły nam włoski odrastać
517E5A5E-C3DB-404A-B3E9-0C7AE9A09F72.jpeg
 

Załączniki

  • 517E5A5E-C3DB-404A-B3E9-0C7AE9A09F72.jpeg
    517E5A5E-C3DB-404A-B3E9-0C7AE9A09F72.jpeg
    1,7 MB · Wyświetleń: 110
reklama
J
No chyba bym też zawału dostała. Ja mam 5 latke i ja uczymy że jej nie wolno Młodego nosić bo mogło by się to źle skończyć.

Ale spokojnie nic się nie stało tylko musisz mu tłumaczyć że nie może tak robić.
Jak my z siostrą byłyśmy małe to siostra zamknęła mamę na balkonie a mnie miesięczna wyciągnęła z łóżeczka i położyła na podłodze. Mama przez sąsiada zadzwoniła po straz pozarna. Takich sytuacji tego typu było kilka, tylko brat , ja i siostra zamienialiśmy się miejscami .. [emoji23]
 
Ja już czekam 3 dzień...zamówiłam w poniedziałek..do tej pory jeszcze go nie wysłali..[emoji54]
Pierwszy raz tam robiłam zamówienie i chyba ostatni..muszę się przeprosić z apteką gemini[emoji4] Z niej zamówiłam też w poniedzialek, tego czego nie było w melisie i wczoraj rano już mialam w domu[emoji16]

No zobacz a zamówiłam z melissy bo bylo w sumie dużo taniej niz w innych, nasze mleko 30 zl w tej aptece, 40 zl w rossmanie a no w Auchanie 50 zl takze jest roznica :)
 
Ale wam zazdroszczę ze wam fak dzieci ładnie śpią w łóżeczkach ... moja ciagle sie pręży z tym brzuszkiem, zmiana mleka, a od wczoraj znowu mamy kryzys, śpi mi na czyja i ciagle ja brzuszek przebudza... już nie mam siły, co biedna zaśnie to zaraz ja wygina... kiedy to się skoczy...
Moj spi po 12h bez wstawania w nocy ale w dzien spi mi raptem z 30 min i caly dzien marudzi i wymusza placzem zeby go wziasc na rece a ja nic nie mogę zrobić w domu
 
No zobacz a zamówiłam z melissy bo bylo w sumie dużo taniej niz w innych, nasze mleko 30 zl w tej aptece, 40 zl w rossmanie a no w Auchanie 50 zl takze jest roznica :)
Powiem ci tak..ja też zamówiłam z niej, bo słyszałam że jest taniej. Potem to samo zamówienie wklikałam do gemini i różnica, jaka wyszła to 1.08 zł [emoji85] więc ja wracam do gemini, bo zawsze w jednej tańsze będzie to, a w drugiej tamto[emoji16] Dla mnie liczy się czas [emoji4]i za przesyłkę też jest taniej w gemini, jeśli progu darmowej przesyłki nie osiągniesz[emoji16] trzeba sprawdzać
 
reklama
Moj spi po 12h bez wstawania w nocy ale w dzien spi mi raptem z 30 min i caly dzien marudzi i wymusza placzem zeby go wziasc na rece a ja nic nie mogę zrobić w domu
O jezu 12h :D ale czad hehe, tyle spaniaa <3, ja uwielbiam jak dostaje szału jak jest głodna, ona nie płacze tyle co krzyczy w niebogłosy, dobrze ze nie ma takich kolek bo bym oszalała ... ja jestem ciekawa kiedy wroce do jakiejś normy, bo teraz ledwo do kibla mogę isc, a gdzie sprzątanie, gotowanie... dobrze ze drugiego dziecka nie mam bo nie wiem jakbym to ogarnęła z tym jej brzuchem
 
Do góry