reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

My po spacerze się bawimy:))
 

Załączniki

  • IMG_20181011_122645.jpg
    IMG_20181011_122645.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 100
reklama
O ludzie..odważny i nieświadomy zagrożenia[emoji85] zobacz jak chciał mieć siostrzyczkę blisko[emoji173]

To nie mysl.. kochany chcial miec ja obok siebie bo moze marudzila ;)

To dobrze że nie upuscil .
Ja mojej dwulatki nie zostawiam sam na sam z małą bo ma same głupie pomysły i cały czas jestem zestresowana. Nawet do Wc chodzimy razem i :D

No chyba bym też zawału dostała. Ja mam 5 latke i ja uczymy że jej nie wolno Młodego nosić bo mogło by się to źle skończyć.

Ale spokojnie nic się nie stało tylko musisz mu tłumaczyć że nie może tak robić.

Ojej taki kochany braciszek. Widzi co rodzice robią i chciał tak samo... może nie było tak źle jak mała nie płakała

Zgadzam się,że to najprzyjemnoejszy rodzaj bolu;) ja też mam zakwasy po wczoraj,ale już mniejsze jak po robocie miałam;)

Smutna historia z tą żona kolegi:( Jezu... naprawdę nic nie wiadomo w tym zyciu:(


O Matko... najważniejsze że jest wszystko ok. Ja zostawiam młoda z bratem (3 lata i 4 mies). Ale on od początku delikatny i wie że nie można podnosić...Ale być m9ze też mu coś odwali kiedyś... Oby już umiała główkę trzymac:D

Jeju ale się najadłaś strachu. Ale z drugiej strony chciał dobrze, zajął się siostrą żeby nie płakała.
Oj okropnie się przestraszyłam że szok . No nie spodziewałam się tego po nim . Bo przy małej grzeczny jest , powtarza kilka razy dziennie że kocha dzidzię mocno , całuje, jak płacze daje smoka , jak ją kąpie to pomaga mi i myje ja gąbka. Chyba za mało razy widać powtarzałam mu że nie można brać dzidzi ale nie pomyślałam bym że do głowy mu przyjdzie żeby samemu ja podnieść . Mała wcale nie plakala czyli raczej nic jej naszczecie nie zrobił .
Ostatnio moja siostra zażartowała że weźmie sobie małą na parę dni to się popłakał . No nic musze mu powtarzać że nie mozna samemu brać bo zrobi krzywde i chodzić wszędzie z małą wsadzać ja do lezaczka .
Malwinka kończy dzisiaj 12 tygodni .
Dzisiaj znowu cieplo założyłam jej sukienkę, i rajstopki z Pepco ale do dupy są po pierwszym praniu wyglądają na mega znoszone . Bluza na 62 ta miś już do pępka sięga ale już nie chciało mi się przebierać bo już i tak jakoś zła była jak ja ubierałam , już do odłożenia ta bluza będzie .
IMG_20181011_120352.jpg
IMG_20181011_120338.jpg
IMG_20181011_123543.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20181011_120352.jpg
    IMG_20181011_120352.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 316
  • IMG_20181011_120338.jpg
    IMG_20181011_120338.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 314
  • IMG_20181011_123543.jpg
    IMG_20181011_123543.jpg
    2,2 MB · Wyświetleń: 308
Malwina już
Oj okropnie się przestraszyłam że szok . No nie spodziewałam się tego po nim . Bo przy małej grzeczny jest , powtarza kilka razy dziennie że kocha dzidzię mocno , całuje, jak płacze daje smoka , jak ją kąpie to pomaga mi i myje ja gąbka. Chyba za mało razy widać powtarzałam mu że nie można brać dzidzi ale nie pomyślałam bym że do głowy mu przyjdzie żeby samemu ja podnieść . Mała wcale nie plakala czyli raczej nic jej naszczecie nie zrobił .
Ostatnio moja siostra zażartowała że weźmie sobie małą na parę dni to się popłakał . No nic musze mu powtarzać że nie mozna samemu brać bo zrobi krzywde i chodzić wszędzie z małą wsadzać ja do lezaczka .
Malwinka kończy dzisiaj 12 tygodni .
Dzisiaj znowu cieplo założyłam jej sukienkę, i rajstopki z Pepco ale do dupy są po pierwszym praniu wyglądają na mega znoszone . Bluza na 62 ta miś już do pępka sięga ale już nie chciało mi się przebierać bo już i tak jakoś zła była jak ja ubierałam , już do odłożenia ta bluza będzie .Zobacz załącznik 906462 Zobacz załącznik 906463 Zobacz załącznik 906466
Malwina już duża panna:)
 
reklama
To dobrze ze dziecko śpi tyle godzin :)
Jak będzie głodna napewno da znac :)
W tym wieku już sie dzieci zdrowych, ładnie przybierajacych nie wybudza.
Moj syn przesypial noce, teraz Jagódka też śpi od 21 do 5 rano i jest wszystko ok :)

Ja nie mówię, że źle tylko, że JA bym się niepokoiła gdyby moje 2 miesięczne dziecko, które potrzebuje pokarmu żebyś zaspokoić głód i pragnienie nie wybudzaloby się aż 12 h i tyle :)
 
Do góry