reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Ja sprawdzam zawsze.. nawet jak w ciąży nie byłam. A teraz z dzieckiem tym bardziej będę to robić. Nadajników jest wszędzie mnóstwo[emoji4]



Ja mieszkam obok Katowic i smogu nie widzę[emoji23] smog nie musi być widoczny. Jak jest już widoczny, to nie jest za dobrze. Polecam aplikację airly. Zobaczysz na jakim poziomie jest w Zgorzelcu

No z takiej perspektywy jak stoisz gdzieś w mieście to nie, a jakby się było z dobrej perspektywy albo jakims latającym dronem nakręciło to na bank widać coś na kształt mgły lekkiej :) ale już skonczmy może temat, bo od paru osób już zrozumiałam :) i tak ten smog będzie, takie niestety czasy. Sprawdzę :) chociaż nie chce się zamartwiać niepotrzebnie, bo ja nie mam wpływu na to. Jedynie swoim stylem życia i postępowaniem można robić tak żeby nie było jeszcze gorzej dla środowiska i nas ludzi :)
 
reklama
No nie poznaję swojego dziecka. W nocy spał 23-6.30, a w dzień jak usnął o 12.30 tak śpi z jedną przerwą na jedzenie. Opóźniona reakcja na szczepienie? Było we wtorek

U nas po szczepieniu nic takiego nie było tzn ogólnie nie zauważyłam jakiejś znaczącej zmiany w zachowaniu, czy tez w porach spania, długości drzemek itd. Może dorasta po prostu :) Albo taki dzień pogoda itd
 
Nie.. jeśli będą znacznie przekroczone normy to nie będę wychodzić z Michałem. Mogę mu tylko zaszkodzić. Pediatra mi mówiła, że dzieci nie są w stanie przewentylować dobrze płuc, jak jest taki smog. Potem zapalenie tchawicy i inne dziadostwa się łapie.
Trzeba wiedzieć też kiedy zimą wyjść..tzn.o jakiej porze najlepiej[emoji4]
 
U nas po szczepieniu nic takiego nie było tzn ogólnie nie zauważyłam jakiejś znaczącej zmiany w zachowaniu, czy tez w porach spania, długości drzemek itd. Może dorasta po prostu :) Albo taki dzień pogoda itd
Tylko, ze w nocy zazwyczaj są dwie pobudki a w dzień sypiał max godzinę a najczęściej drzemki po 20-30minut [emoji15] niemożliwe, że tak się nagle wszystko zmieniło. W ulotkach szczepionek jest napisane, że może powodować senność :/
 
Dziewczyny czy wasz pierwszy okres po porodzie tez byl tak intensywny? Z reguly moj okres trwal 3dni z czego trzeci dzien byl slabiutki bardzo.. teraz jest trzeci dzien juz ,a ja zmienialam podpaske juz 5 raz dzis :/ a normalnie mi szly dwie na dzien.. co mowicie? Unormuje mi sie to jak z przed ciazy?
 
Tylko, ze w nocy zazwyczaj są dwie pobudki a w dzień sypiał max godzinę a najczęściej drzemki po 20-30minut [emoji15] niemożliwe, że tak się nagle wszystko zmieniło. W ulotkach szczepionek jest napisane, że może powodować senność :/
Moja po szczepieniu tez spala,tyle ze w tym samym dniu ;) u ciebie moze byc faktycznie opoznione troche,nie martw sie ;)
 
Jesteśmy właśnie po szczepieniu. Mała spała, ale musieliśmy ja obudzic przy rozbieraniu. Była szczesliwa, ze obudziliśmy ja i się z nią bawiliśmy, bo musieliśmy trochę poczekać aż przyjdzie lekarka. I taka była zadowolona dopoki nie dostała pierwszej szczepionki w udo, a płacz był tak przeraźliwy, ze aż się sama popłakałam :( po chwili się uspokoiła i kolejne kucie w drugie udo, powtórka z rozrywki. Tak było mi jej szkoda, ale to był tylko moment na szczęście. Zapomniałam, ze najpierw dostała szczepionkę doustnie, ale to przyjęła spokojnie. Teraz zasnela, zobaczymy jak będzie wygladal wieczór i noc. Dostaliśmy receptę na czopki przeciwgorączkowe, od razu wykupiłam. Poprosiłam, żeby nam zważyli Lenę i mówiłam do męża przed cała wizyta, ze jak będzie tak 5350g to będzie dobrze, bo wyjdzie około 20g na dzien. I wiecie co? Waga wskazała dokładnie tyle... Czyli takie minimum. Mąż zamówił wage, żebyśmy mieli w domu do kontrolowania wagi i zebym się tak nie martwiła.
 
Jesteśmy właśnie po szczepieniu. Mała spała, ale musieliśmy ja obudzic przy rozbieraniu. Była szczesliwa, ze obudziliśmy ja i się z nią bawiliśmy, bo musieliśmy trochę poczekać aż przyjdzie lekarka. I taka była zadowolona dopoki nie dostała pierwszej szczepionki w udo, a płacz był tak przeraźliwy, ze aż się sama popłakałam :( po chwili się uspokoiła i kolejne kucie w drugie udo, powtórka z rozrywki. Tak było mi jej szkoda, ale to był tylko moment na szczęście. Zapomniałam, ze najpierw dostała szczepionkę doustnie, ale to przyjęła spokojnie. Teraz zasnela, zobaczymy jak będzie wygladal wieczór i noc. Dostaliśmy receptę na czopki przeciwgorączkowe, od razu wykupiłam. Poprosiłam, żeby nam zważyli Lenę i mówiłam do męża przed cała wizyta, ze jak będzie tak 5350g to będzie dobrze, bo wyjdzie około 20g na dzien. I wiecie co? Waga wskazała dokładnie tyle... Czyli takie minimum. Mąż zamówił wage, żebyśmy mieli w domu do kontrolowania wagi i zebym się tak nie martwiła.
Biedna :( ja tez jak Misia byla kluta myslalam ze rozszarpie ta babe :( az serce mi pekalo jak plakala :( tyle ze moja pierwszy raz to byla kluta 4x :( wieczorem byl stan podgoraczkowy, a ja idiotka zaraz dalam czopka :( zamiast czekac az dziecko samo zwalczy te bakterie :/
 
reklama
Nie.. jeśli będą znacznie przekroczone normy to nie będę wychodzić z Michałem. Mogę mu tylko zaszkodzić. Pediatra mi mówiła, że dzieci nie są w stanie przewentylować dobrze płuc, jak jest taki smog. Potem zapalenie tchawicy i inne dziadostwa się łapie.
Trzeba wiedzieć też kiedy zimą wyjść..tzn.o jakiej porze najlepiej[emoji4]
Ehh gdybym tak mogła pewnie bym też została w domu ale niestety córkę z przedszkola ktoś musi odebrać. Liczę na to że jak z córką nie będę musiała żadnych problemów zdrowotnych chociaż ona urodzona w lutym wie najgorszy smogowy czas w Krakowie i chodziliśmy na spacery prawie codziennie.
 
Do góry