reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

@Paulana a wogole to Cię podziwiam że tyle walczysz bo ja bym pewnie już odpuściła dawno. Już teraz przy tych zapaleniach szczególnie przy drugiej piersi miałam serdecznie dość :( i już rozważałam zaprzestanie karmienia, zresztą wiele razy miałam takie myśli.
 
reklama
Ja sie poddalam.. z jednej piersi w ogole juz nic nie chciala, a z drugiej czasami jej dam bo jeszcze cos leci ale to raz na dwa dni :/ nie czuj sie zenujaco ,probowalas i zawsze cos wycisnelas ;) i to sie liczy :*

Niby tak ale chciałabym ją karmić piersią :( po karmieniu ja bym już nawet 20 ml nie ściągnęła. Karmiłam rano z jednej piersi a teraz ściągam i mam niecałe 60 z dwóch. Jak ściągałam co dwie, trzy godziny i przystawiałam małą przez tydzień to się nic nie rozbujało.
 
@Paulana a wogole to Cię podziwiam że tyle walczysz bo ja bym pewnie już odpuściła dawno. Już teraz przy tych zapaleniach szczególnie przy drugiej piersi miałam serdecznie dość :( i już rozważałam zaprzestanie karmienia, zresztą wiele razy miałam takie myśli.

Nie rezygnuj. Zwłaszcza jak masz mleko. Ja pewnie będę ściągać chociażby te małe porcje bo wiem że mleko matki to super najlepsze co można dać do jedzenia. Tylko ciężko mi już psychicznie że tak to wygląda.
Na pocieszenie wyjęłam pół litra lodów ;) i jem, jem, jem ;)
 
.... jeszcze te pierdolone nakładki (sorki za wyrażenie ) mała też się męczy przez nie. Bez nich pewnie moje karmienie wyglądało by inaczej a tak bałam się jej płaczu na początku i dawałam butlę bez przystawiania czasem. Teraz już inaczej bym robiła.
 
Niby tak ale chciałabym ją karmić piersią :( po karmieniu ja bym już nawet 20 ml nie ściągnęła. Karmiłam rano z jednej piersi a teraz ściągam i mam niecałe 60 z dwóch. Jak ściągałam co dwie, trzy godziny i przystawiałam małą przez tydzień to się nic nie rozbujało.
A próbowałaś femal.tiker? Ja cały czas pije bo się boje ze bez tego mleko zniknie.
Ale ja ściągam w sumie 80-90 ml także też szału nie ma. Ale twardo sciagalam ostatnio i mrozilam żeby mieć w razie potrzeby:)
Mleko mam u Młodemu chyba starcza tzn ostatnio ładnie przybrał więc myślę że dalej tak jest no i nie wygląda na głodnego . Niby wiem że to najlepsze i walczę ze sobą żeby karmić do 6 miesiąca ale to będzie koniec dla mnie. Jak usłyszałam ostatnio od znajomej że ona karmiła 3,5 roku to zrobiłam wielkie oczy no ale każdy robi jak chce.
 
Niby tak ale chciałabym ją karmić piersią :( po karmieniu ja bym już nawet 20 ml nie ściągnęła. Karmiłam rano z jednej piersi a teraz ściągam i mam niecałe 60 z dwóch. Jak ściągałam co dwie, trzy godziny i przystawiałam małą przez tydzień to się nic nie rozbujało.
Rozumiem cie :* tez chcialam karmic tylko piersia, a wyszlo jak zawsze.. :( grunt ze sie nie poddajesz i podajesz to co masz ;) i tak podawaj,poki mozesz ,zawsze troche przeciwcial dostanie :*
 
reklama
A próbowałaś femal.tiker? Ja cały czas pije bo się boje ze bez tego mleko zniknie.
Ale ja ściągam w sumie 80-90 ml także też szału nie ma. Ale twardo sciagalam ostatnio i mrozilam żeby mieć w razie potrzeby:)
Mleko mam u Młodemu chyba starcza tzn ostatnio ładnie przybrał więc myślę że dalej tak jest no i nie wygląda na głodnego . Niby wiem że to najlepsze i walczę ze sobą żeby karmić do 6 miesiąca ale to będzie koniec dla mnie. Jak usłyszałam ostatnio od znajomej że ona karmiła 3,5 roku to zrobiłam wielkie oczy no ale każdy robi jak chce.
Ja piję codziennie do śniadania kawę zbożową z mlekiem. Nie mam żadnych problemów z mlekiem całe szczęście. Od początku karmię piersią. Nawet nie pomyślałam ani razu żeby dać małemu mm. Ja ściągałam kilka razy żeby dać w butelce, żeby umiał z niej pić bo córka nie chciała. Raz jak ściągłam 150 ml w nocy po ok 3-4h od karmienia i mu tego nie dałam tylko wylałam mu do wanienki do kąpieli to po dwóch dniach mi cyce zareagowały żeby zwiększyć produkcję. Może tak trzeba spróbować , ściągnąć ile się da i nie podawać dziecku to może zwiększy się ilość mleczka.
Ja córkę karmiłam 2 lata i mm też nigdy nie dostała ☺
Dziewczyny a nie macie w swoim mieście doradcy laktacyjnego? Teraz to chyba w większości szpitali są na oddziałach położniczych albo w przychodni. Czasem wystarczy rozmowa z kimś mądrym i coś się w nas odblokuje i problemy z kp miną.
 
Do góry