reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Oj nie, to nie ja tak pisałam :) moja po kąpieli śpi ok 5 h a potem to już pobudka co 2, 3 h
[Edit] A po kąpieli nie wzbudzam bo sen też jest ważny, dziecko potrzebuje się zregenerować i nie chce zaburzać jej rytmu, bo to też nie jest dla niej dobre.
To przepraszam bardzo :* ja to wogole coś dzisiaj mało kumata jestem [emoji16]
 
reklama
U mojej małej raczej ząbki zaczynają wychodzić , dwa na dole. Pod łyżeczka nic nie słychać ale dziąsła takie rozpulchnione. Tak mi się wydaje .

To szybciutko by zaczęło się, bo Twoja ma teraz 3 miesiące chyba [emoji4] ale wiadomo, może się rozkręca dopiero i akurat do 4 miesiąca by wyszedł pierwszy [emoji847]
 
Dziewczyny, myślicie już o spacerowkach? Planujecie używać tych z wózków 2w1? Bo reguły są wielkie, brzydkie i nie praktyczne, ale oczywiście są wyjątki ;) Jeśli myślicie o zakupie czegoś innego, to jaki modele bierzecie pod uwagę?

Ja szczerze jeszcze się nad tym nie zastanawiałam, niby mamy spacerówkę z tego wózka co kupiliśmy tzn stelaż ten sam tylko górę się zmienia i chyba narazie nie będziemy kombinować, bo w sumie jakby musiała się przesiąść w trakcie trwania zimy tzn luty lub marzec to akurat te koła duże są mega, bo na trudne warunki spełniają się ekstra. Ale ja nie wiem czy moja tak szybko wyrośnie z gondoli, narazie ma dużo miejsca i nie zapowiada się na wielkoludka [emoji16] to może damy rade do wiosny, a na wiosnę będę chciała jakaś lżejsza spacerówkę z mniejszymi kołkami itd żeby mniej miejsca w aucie w bagażniku zajmował złożony wózek, żeby był praktyczny, niedrogi i ładny [emoji28]
 
Mnie się też tak wydaje. Tym bardziej sama wiem jak szłam 6 dni z rzędu do pracy też byłam wykończona i też nie mogła odespać :) Mój mąż myśli i co chwilę jak jesteśmy na zakupach to ciągnie mnie po spacerówkach [emoji16] podoba nam się jolie literax 4x air [emoji16] do grudnia pewnie już kupimy Zobacz załącznik 909778

Fajny [emoji5] duży okryty daszek także dobry na zimniejsze dni i uniwersalny kolor [emoji5] ja chyba też zaraz z ciekawości popatrzę na spacerówki jakie w ogóle istnieją firmy itd bo mnie zainspirowalyscie.
 
Wg nie pisalam Wam jaki mam problem z wozkiem. Mianowicie będąc w PL odkryłam, ze mój wózek, a dokładniej gondola 'pipa' na bramkach sklepowych, tych od ochrony :/ Przejrzeliśmy wszystko dokładnie i nie ma nic naklejonego, dzwoniłam do sklepu potwierdzili ze nic takiego nie ma w gondoli. A wiec podobno są tam jakies magnesy, które uruchamiają te bramki... Niezle co? :/ Nie słyszałam jeszcze o takim przypadku. Jakiego trzeba mieć pecha, żeby na coś takiego trafic. Generalnie to nie wiem co zrobic z tym fantem. Powiedziałam w sklepie ze chce reklamować, a pani mi na to, ze niby co? Skoro z gondola nic nie jest... no ale jak nie jest skoro piszczy na bramkach. Ale po chwili się zastanowiłam. Okej oddam do reklamacji i co zostanę bez wozka dla dziecka :/ No way...

Uuuu to serio niezły problem i dyskomfort. Człowiek głupio się czuje wychodząc z jakiegokolwiek sklepu, bo bramki wyją, a Ty nawet nie masz pojęcia gdzie to dziadostwo wcisnęli.. hmm to serio ciężka rozkmina. Ale powinni przyjąć reklamacje i ją uwzględnić na wasza korzyść, wymienić na sztukę nowa, która tak nie piszczy na wejściach do sklepów. No bez wózka to słabo by było, bo jednak na dwor czy gdziekolwiek trzeba wyjść dla zdrowia i relaksu
 
7 tygodni.. jeju kiedy mój był taki mamusi.. [emoji16] hihi mój Olcio 2dni temu skończył 3 miesiące :)

Noo dokładnie to samo pomyślałam, to było tak dawno hah [emoji5] Nela w sobotę będzie miała już 12 tygodni także w sumie rok temu patrząc od tej soboty co będzie to dowiedziałam się o następnej ciąży tzn miałam mega przeczucie, że coś jest nie tak skoro nie mam okresu nadal po tym zabiegu łyżeczkowania a minęło jakoś właśnie z 3 tyg i intuicja dobrze mi podpowiadała [emoji16]
 
Dokładnie, chłopak się orobi na pewno, wiem, że przy dziecku my też, jednak to inny wysiłek. U nas bardziej głowa potrzebuje wypoczynku, u niego cały organizm się tego domaga. Mój nie pracuje fizycznie, ale tez spędza wiele godzin przed kompem czy w trasie i widzę jak pada na twarz, zdarza mi się wypalić z wyrzutem, że to, że tamto, ale zaraz go przepraszam, bo on to mega przeżywa, a ja po prostu ze zmęczenia psychicznego się wyładowuje.

Dokładnie [emoji1303][emoji1376]
 
reklama
Do góry