reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

    Nowa aplikacja do forum na smartfony

    Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama

Paulasc

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
19 Grudzień 2018
Postów
42
Rozwiązania
0
@Gienio U mnie jest tak że jestem w 36 tygodniu. I głowa jest o tydzień starsza, kość udowa jest na ten 36 tydzień a brzuch jest o ponad 3 tygodnie do tyłu, lozysko natomiast jest bardzo stare i juz jakos od 30 tygodnia ma 3 stopien dojrzalosci. Jezeli natomiast u Ciebie łożysko ma 2 stopień i przepływy są ok, to raczej nie ma powod do zmarwien bo jak ma sie 2 stopien to llzysko jest raczej jeszcze wydolne. Co nie zmienia faktu że i tak poszlabym to jeszcze skonsultować.


Jak u Ciebie sytuacja ? Też mam lozysko 3 stopnia A to dopiero 32 tc ;(
 
Do góry