reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Tęż myślałam o Alicji:) dla dziewczynek mam kilka typów właśnie Alicja albo Lili (od Liliany) ale mężowi się nie podoba, chłopaki chcieli by Lenkę albo Julię ale mi nie bardzo się podoba wiec jeszcze nie wiem.
Nas dziś odwiedzą moi rodzice, z którymi ostatnio mam gorsze stosunki wiec też pewnie będzie wesoło;)
Wszystkie imiona które wymieniłaś są super[emoji4]Mnie najbardziej podobało się Julia i Lena[emoji4] Moje dwa typy[emoji16]

16uds65gf2i39h6o.png
 
reklama
Tęż myślałam o Alicji:) dla dziewczynek mam kilka typów właśnie Alicja albo Lili (od Liliany) ale mężowi się nie podoba, chłopaki chcieli by Lenkę albo Julię ale mi nie bardzo się podoba wiec jeszcze nie wiem.
Nas dziś odwiedzą moi rodzice, z którymi ostatnio mam gorsze stosunki wiec też pewnie będzie wesoło;)
Alicja i Liliana to też byłyby moje typy gdybym miała mieć dziewczynkę [emoji173]

p19u43r85mf3dc6h.png
 
Moje typy to Natasza i Maria... ciekawe jak reszta na nie zareaguje, właśnie naszła mnie wena :D
Poza tym, to ja tak się dzisiaj nudzę, że z nudów mi nudno... i ogólnie nudno, nudno mi....
 
Moje typy to Natasza i Maria... ciekawe jak reszta na nie zareaguje, właśnie naszła mnie wena :D
Poza tym, to ja tak się dzisiaj nudzę, że z nudów mi nudno... i ogólnie nudno, nudno mi....
Ciekawa propozycja [emoji4] Ja za to dzisiaj się nie będę nudzić... teściowa i szwagierka mnie odwiedzają [emoji4]

16uds65gf2i39h6o.png
 
Wszystkie imiona które wymieniłaś są super[emoji4]Mnie najbardziej podobało się Julia i Lena[emoji4] Moje dwa typy[emoji16]

16uds65gf2i39h6o.png
Mi też się podobają tylko, że bardzo dużo dziewczynek ma tak na imię. U syna w klasie są 2 Julki i 3 Lenki, u drugiego syna 2 Julki i 2 Lenki. Na placach zabaw jak jesteśmy też ciągle słyszę Lena, Julia.
 
Mi też się podobają tylko, że bardzo dużo dziewczynek ma tak na imię. U syna w klasie są 2 Julki i 3 Lenki, u drugiego syna 2 Julki i 2 Lenki. Na placach zabaw jak jesteśmy też ciągle słyszę Lena, Julia.
To prawda, bardzo popularne imiona, ale nie potrafiłabym wybrać innego [emoji16]

16uds65gf2i39h6o.png
 
Mi też się podobają tylko, że bardzo dużo dziewczynek ma tak na imię. U syna w klasie są 2 Julki i 3 Lenki, u drugiego syna 2 Julki i 2 Lenki. Na placach zabaw jak jesteśmy też ciągle słyszę Lena, Julia.

Bo to popularne imiona były. :)
Moja mama mi opowiadała, że jak mnie rodziła to leciał serial "Izaura" i wtedy kobiety masowo córkom tak dawały na imię, ja się pocieszam, że mnie tak nie skaleczyła, ale imię Luiza też nie jest moim faworytem, no nie lubię go, ale osobiście drugą Luizę spotkałam tylko dwa razy w życiu, słyszałam kilka razy w tv, ale np. w hiszpańskojęzycznych krajach jest dość popularne.
 
reklama
Ja dla dziewczynki bym jeszcze mogła mec Maje i Olę, bardzo mi się podobały Juli Oliwki Lenki, Hanię, ale za dużo tego bardzo za dużo hehe

Ja do moje się nie mogę przyczepić :D lubię je, tak po prostu hehe

Luize znam tylko z na wspólnej :D:D:D
 
Do góry