reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Zobacz załącznik 842858 Ja tez się pochwale Alicja w brzuszku :D, a tak poza tym jadę do teściów, obym nie zjadła dużo nerow :D grunt to spokój ^^
Tylko teściowie, nie ma co się przejmować :D ja to mam dobrze bo u teściowej najem się ewentualnie tylko dobrego żarcia tak że jest mi potem niedoborze z przejedzenia :D

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Alicja i Liliana to też byłyby moje typy gdybym miała mieć dziewczynkę [emoji173]

p19u43r85mf3dc6h.png
Mi pomimo tego że podobają się takie imiona to nie dałabym dzieciątku. Oboje z mężem wolimy mniej popularne, żeby kiedyś nie było po 4 w klasie o tym samym imieniu :) tylko że my myślimy nad chłopczykiem i nie wiemy jeszcze :D

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam kuzynkę Michasię, ciocia bardzo chciała chłopca, bo byłby Michał, ale moja mama byłą szybsza hihi i mój brat to Michał, a cioci wyszła córka, to jest Michalina, po pradziadku
 
Mam kuzynkę Michasię, ciocia bardzo chciała chłopca, bo byłby Michał, ale moja mama byłą szybsza hihi i mój brat to Michał, a cioci wyszła córka, to jest Michalina, po pradziadku
Moja prababcia miala Michalina,ladne slowianskie imie podoba mi sie ;)

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Marysia też bardzo ładne
Moja mama ma na imię Maria Ewa i nie cierpi tego imienia, ale takie ma w dowodzie. Jednak przez błąd w USC jest na odwrót, a wszyscy tak właśnie na nią wołają Ewa, a ja nieodrodna córunia mamuni wiem, że nie lubi Marysi i na złość powiedziałam, że dam tak córce na imię, jak nie było jeszcze opcji bliźniąt. Mina mamusi: bezcenna, ale w trakcie żartowania spodobało mi się :D Tylko, że co się nie odwrócę to Marysia tu, Marysia tam, to będzie Marylka (mój francowaty tatuś tak na mamę wołał). Mamusia będzie miała pioruny w oczach :p
 
Mi pomimo tego że podobają się takie imiona to nie dałabym dzieciątku. Oboje z mężem wolimy mniej popularne, żeby kiedyś nie było po 4 w klasie o tym samym imieniu :) tylko że my myślimy nad chłopczykiem i nie wiemy jeszcze :D

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Ale akurat Lila i Alicja nie są AŻ tak popularne jak Zuzie, Julki, Zosie, Hanie i Lenki :) są popularne ale nie aż tak :)
My też nad chłopcem myślimy i wybór jest pomiędzy Filipem a Mikołajem, a obydwa imiona w pierwszej 10 najbardziej popularnych w 2017 :D ale co poradzić skoro nic innego nam się wspólnie nie podoba

p19u43r85mf3dc6h.png
 
reklama
Zobacz załącznik 842771 Zobacz załącznik 842772 Zobacz załącznik 842773 Zobacz załącznik 842774 Zobacz załącznik 842775 Zobacz załącznik 842776 Zobacz załącznik 842777 Ja juz po wizycie dzidzia waży 375 g. Oczywiście nie chciała się dobrze rozkraczyć :-D tydzien temu lepiej się pokazała i wtedy lekarka powiedziała że ewidentnie dziewczynka, dzisiaj inna lekarka tez powiedziała ze raczej dziewczynka. Ale ja pewności nie mam ze tak na 100 % po usg w 30 tygodniu jak się znowu potwierdzi to uwierzę, nie dowiarek ze mnie :-D w razie co to mam i różowe ubranka, neutralne, lub chłopięce niebieskie także będzie miało w czym chodzić nawet jak będzie pomyłka :p
Usg miałam przez brzuch potem dopochwowo żeby zbadać szyjkę czy jest ok. Mała nawet buzi bardzo nie chciała pokazać co chwilę się drapala po nosie albo przy twarzy rączka .3 d nie robiła bo za bardzo się kręciła albo zasłaniala także ładne by nie były. Nawet te zwykłe fotki są słabe. Po usg poszłam do lumpeksu i kupiłam kilka ubranek :-)
Ale sliczne ubranka kupilas ;) najwazniejsze ze z dzieciaczkiem wszystko w porzadku :)
 
Do góry