reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Witaj, gratulacje [emoji323] ja mam na imię Agnieszka, a poza tym podobna sytuacja jak Twoja. 40 skończona 22 listopada, trzy córki - 14,13 i 10 lat i pozytywny test ciążowy [emoji3]. Mnie z kalkulatora wychodzi termin na 9 sierpnia. Pozdrawiam i życzę spokojnej i nudnej ciąży[emoji3]

Napisane na G3121 w aplikacji Forum BabyBoom
Super, że mam rowieśniczke w grupie. Nasze ciąże pewnie będą pod lupą z racji naszego wieku. Wszystkiego dobrego !
 
reklama
Można dołączyć?
Termin wychodzi na ostatnie dni lipca, ale córkę urodziłam tydzien po terminie, więc wydaje mi się, że prędzej urodzę w sierpniu niż w lipcu :)
Ciąża potwierdzona już na USG, kolejna wizyta u lekarza w najbliższy wtorek - myślę, że zobaczę już serduszko.
Gratuluję wszystkim zaciążonym i życzę spokojnych ciąż :)

Ja też mam termin na ostatni lipca :-)pierwsza wizytę u lekarza mam dopiero 15 grudnia. To moja druga ciąża, mam już synka który na koniec stycznia ukończy 3 latka
 
Witam serdecznie. Mam na imię Dorota i 2 tyg temu skonczyłam 40 lat. Jestem mamą 3 dzieci - syn 18 lat i córki 16 i 12 lat. Dzisiejszy test usprawiedliwił 3 dniowe opóźnienie @. Staralismy się 3 lata. Powiedziałam sobie, że jak do 40 się nie uda to już nie będę się starać. kalkulator ciąży wskazuje termin 16 sierpnia. Jestem bardzo szczęśliwa i trzymam za nas wszystkie kciuki.
Gratuluję
Ja 34 lat termin ok 3 sierpnia tuż przed 41 urodzinami męża:)podobnie ponieważ mam już prawie 17 latka oraz 14 i 4 lata dzieci, ale my staraliśmy się 3 cykle.Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry!
Od rana przeczytałam cały wątek. To moja druga ciąża po domu biega dwulatka. U mnie ta ciąża póki co lepsza. Poprzednio nie wychodziła z toalety a w 8 tyg już leżałam w szpitala ze wzgledu na wymioty. Teraz dIsiaj mam pierwsze mdłości. W przeciwieństwie do większości zrobiłam jeden test tydzień temu w południe i nie robiłam bety. Druga krecha była blada. Wizytę mam w środę i zaczynam się zastanawiać czy nie za wcześnie ale teraz będzie okres przedświąteczny więc pierwsza wizytę będę mieć zaliczoną. Usg mam mieć 18 prywatnie a do lekarza chodzić będę jak poprzednio na NFZ ten sam Lekarz.
 
Dzień dobry!
Od rana przeczytałam cały wątek. To moja druga ciąża po domu biega dwulatka. U mnie ta ciąża póki co lepsza. Poprzednio nie wychodziła z toalety a w 8 tyg już leżałam w szpitala ze wzgledu na wymioty. Teraz dIsiaj mam pierwsze mdłości. W przeciwieństwie do większości zrobiłam jeden test tydzień temu w południe i nie robiłam bety. Druga krecha była blada. Wizytę mam w środę i zaczynam się zastanawiać czy nie za wcześnie ale teraz będzie okres przedświąteczny więc pierwsza wizytę będę mieć zaliczoną. Usg mam mieć 18 prywatnie a do lekarza chodzić będę jak poprzednio na NFZ ten sam Lekarz.
Który tydzień?
 
Mamusie czy to prawda że przy drugiej ciąży dużo szybciej rośnie brzuszek i jest szybciej widoczny niż w pierwszej? :-)
Nie zauważyłam u mnie :)
Mamusie czy to prawda że przy drugiej ciąży dużo szybciej rośnie brzuszek i jest szybciej widoczny niż w pierwszej? :-)
również mam 17 latka w domu.A jak 17 latek przyjął informację o rodzeństwie?
Bardzo dobrze jest zadowolony o dziwo ma lepszy kontakt z 4 niż 14 latka:) Starsze rodzeństwo stwierdziło że mała będzie miała kogoś młodszego i super....ale zobaczymy jak to będzie bo u mnie żadnych objawów ciąży i może do nich nie dotarło;))
 
reklama
Hej dziewczyny :) można dołączyć? czytam wątek od paru dni i nie mogłam się zebrać żeby napisać. Chyba jeszcze do mnie nie dotarło że będzie bobas. Jest to moja pierwsza ciąża :) pozdrawiam ;)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Do góry