reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Nie zauważyłam u mnie :)


Bardzo dobrze jest zadowolony o dziwo ma lepszy kontakt z 4 niż 14 latka:) Starsze rodzeństwo stwierdziło że mała będzie miała kogoś młodszego i super....ale zobaczymy jak to będzie bo u mnie żadnych objawów ciąży i może do nich nie dotarło;))
U mnie też się bardzo ucieszył,nawet się nie spodziewałam.
 
Według kalkulatora na 11 sierpnia :) Mieszkam w UK wiec jeszcze nie miałam wizyty.
Gratuluję :-)
Do mnie też jeszcze nie do końca dociera ze będę miała dzidzie, już drugą. Tez jeszcze nie miałam pierwszej wizyty u lekarza, dopiero w piątek. Pewnie wszystko dotrze do mnie po pierwszym usg jak zobaczę bijące serduszko :-)

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jeszcze nie byłam u lekarza a już mnie kusi żeby coś kupić dla maluszka :-)chciałabym być tez na etapie kiedy zacznę juz czuć pierwsze ruchy dzidzi to jest takie super uczucie
 
Ja jeszcze nie byłam u lekarza a już mnie kusi żeby coś kupić dla maluszka :-)chciałabym być tez na etapie kiedy zacznę juz czuć pierwsze ruchy dzidzi to jest takie super uczucie

Ja już kupiłam skarpetki [emoji23][emoji23] nie mogę się już doczekać. Oglądam już nosidełka, wózki itp a dopiero wiem tydzień :D już bym chciała wiedzieć co będzie żeby więcej kupować


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja już kupiłam skarpetki [emoji23][emoji23] nie mogę się już doczekać. Oglądam już nosidełka, wózki itp a dopiero wiem tydzień :D już bym chciała wiedzieć co będzie żeby więcej kupować


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

To tak samo jak ja :-D Lubie wszystko mieć odrazu i wogole. Po pierwszej wizycie usg zacznę kupować jakieś ciuszki w takich neutralnych kolorach pasujących i dla chłopca i dziewczynki :-)kupowanie i oglądanie takich dziecięcych rzeczy jesr bardzo uzależniają. :p
 
reklama
To tak samo jak ja :-D Lubie wszystko mieć odrazu i wogole. Po pierwszej wizycie usg zacznę kupować jakieś ciuszki w takich neutralnych kolorach pasujących i dla chłopca i dziewczynki :-)kupowanie i oglądanie takich dziecięcych rzeczy jesr bardzo uzależniają. :p

Tez właśnie patrzę na takie unisex :D szkoda, ze czasu nie można przyspieszyć :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry