reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Kochane, na tapecie ostatnio byly placki ziemniaczane i dzis u mojego dziadziusia wpierniczylam chyba z 8[emoji5] Polka33- wielkie gratulacje, a to niespodzianka;) Kasiulla_88 - tez mam we wt wizyte. Dziewczyny, tez sie denerwuje wizyta wtorkowa, ale wierze, ze jest wszystko dobrze. Mam nadzieje, ze moja mama nad nami czuwa. Ps raczej jestem drobna ciuchu w rozmiarze xs-s. A tu tak mi brzucho wywalilo, ze musialam rurki ciazowe kupic! Dziewczyny w kolejnych ciazach tak szybko brzuszek wyskakuje??


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Kochane, na tapecie ostatnio byly placki ziemniaczane i dzis u mojego dziadziusia wpierniczylam chyba z 8[emoji5] Polka33- wielkie gratulacje, a to niespodzianka;) Kasiulla_88 - tez mam we wt wizyte. Dziewczyny, tez sie denerwuje wizyta wtorkowa, ale wierze, ze jest wszystko dobrze. Mam nadzieje, ze moja mama nad nami czuwa. Ps raczej jestem drobna ciuchu w rozmiarze xs-s. A tu tak mi brzucho wywalilo, ze musialam rurki ciazowe kupic! Dziewczyny w kolejnych ciazach tak szybko brzuszek wyskakuje??


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Chyba szybciej :-) raczej napewno. To drobniutka jesteś jak taki nosisz rozmiar. U mnie też druga ciąża i juz mam duży brzuch ;-)
 
Kochane, na tapecie ostatnio byly placki ziemniaczane i dzis u mojego dziadziusia wpierniczylam chyba z 8[emoji5] Polka33- wielkie gratulacje, a to niespodzianka;) Kasiulla_88 - tez mam we wt wizyte. Dziewczyny, tez sie denerwuje wizyta wtorkowa, ale wierze, ze jest wszystko dobrze. Mam nadzieje, ze moja mama nad nami czuwa. Ps raczej jestem drobna ciuchu w rozmiarze xs-s. A tu tak mi brzucho wywalilo, ze musialam rurki ciazowe kupic! Dziewczyny w kolejnych ciazach tak szybko brzuszek wyskakuje??


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

W pierwszej dopiero zaczęło widać mi brzuszek ok. 7 miesiąca w drugiej chyba jakoś w 5 ale nie strasznie duży. Teraz 13 tydzień coś tam się zaokrąglił. To też pewnie zależy od mięśni brzucha, ja nie szczególnie ćwiczyłam po poprzednich ciążach i pewnie dlatego co ciąże szybciej się zaokrąglam. Wielkość brzucha słyszałam tez jest w dużej mierze uwarunkowana ilością wód płodowych( ale nie wiem czy rzeczywiście tak jest) :) Trzeba się cieszyć brzuszki są super ❣️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wczoraj założyłam spódnice taką w którą się mieszcze na styk a za miesiąc nie będzie już szans, a w poprzedniej ciąży jeszcze w 7 miesiącu chodziłam w niej. I mam takie porównanie że teraz dużo szybciej rośnie mi brzuch :-D
 
Dziewczyny zaraz z rodzinką wyjeżdżamy na tydzień. Będziemy w ośrodku w środku lasu więc nie wiem jak to będzie z zasięgiem. Obawiam się, że połowy rzeczy nie spakowałam... Dziś wyjątkowo zakręcona jestem. Trzymajcie się cieplutko buziaki
 
Hej kochane. Ja wlasnie dotarlam do domu ze szpitala. Przez weekend zostaje w domu, nie dano mi opcji tabletka, w poniedziałek mam zabieg pod narkozą. Chcę po prostu przespać najbliższe 2 dni i mieć to już za sobą. Boje sie okropnie. Obwiniam trochę sama siebie, nie wiem za co..ale że moze jednak cos zrobiłam nie tak. Czulam sie dobrze nic na to nie wskazywało jednak od początku ciaży miałam złe przeczucia.
Prymulka kochana trzymaj sie, jestem z Tobą.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom


Dzięki kochana u mnie już ciut lepiej. Nie denerwuj się, a już na pewno nie obwiniaj, a w razie czego jak chcesz to pisz priv, ja zabieg mialam w niedzielę. Życzę Ci dużo sily ;******[/QUOTE]
 
Dziewczyny zaraz z rodzinką wyjeżdżamy na tydzień. Będziemy w ośrodku w środku lasu więc nie wiem jak to będzie z zasięgiem. Obawiam się, że połowy rzeczy nie spakowałam... Dziś wyjątkowo zakręcona jestem. Trzymajcie się cieplutko buziaki

Miłego wyjazdu, wypoczywaj ile się da !';)
 
Dziewczyny właśnie wyszłam z gabinetu usg prenatalne za nami i muszę się pochwalić będę mieć córeczkę:))Termin mi się nie zmienił mam na 3.08 dzidzia ładnie się rozwija.Pralinka i wiola współczuję żadne słowo nie jest w stanie wyrazić tego co czuję jak przeczytałam wieści od was:(
 
reklama
Dziewczyny właśnie wyszłam z gabinetu usg prenatalne za nami i muszę się pochwalić będę mieć córeczkę:))Termin mi się nie zmienił mam na 3.08 dzidzia ładnie się rozwija.Pralinka i wiola współczuję żadne słowo nie jest w stanie wyrazić tego co czuję jak przeczytałam wieści od was:(

Moje gratulacje;*
 
Do góry