reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

@swing88 proszę ;) Link do: NUGGETSY Z KURCZAKA
@Zuzanka1402 bardzo Ci współczuję :(
@Gola84 uważaj żebyś wymiotami się nie odwodniła

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
reklama
Ja skończyłam robić 40 szt nugetsow. Młody zajadał jak dziki i właśnie ziemniaki z serem już gotowe na ruskie. Jeszcze muszę cebulkę podsmażyć i ciasto zrobić. Mam tyle farszu że na dwa dni muszę robotę podzielić [emoji33]
1517064642-41607efa0420664e-aaaaaa.jpeg


ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
Katinails skąd ty bierzesz siły na gotowania jeszcze przy twoich dolegliwościach?? Ja praktycznie nic nie gotuje tylko mąż czasem dla siebie zupę zrobię bo lubię ale w życiu bym tak w kuchni nie zapiepszala !;)
 
Ostatnia edycja:
Katinails skąd ty bierzesz siły na gotowania jeszcze przy twoich dolegliwościach?? Ja praktycznie nic nie gotuje tylko mąż czasem dla siebie zupę zrobię bo lubię ale w życiu bym tak w kuchni nie zapiepszala !
Kochana leki [emoji23] mam ostatnie czopki na dziś i jutro to śmigam. Potem tydzień bez leków więc będzie masakra :(

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
KatiNails zawsze mialas taką potrzebę gotowanaia? Ja roeniez lubię gotować, ale niestetey ze wzgledu na to ze pozno wracam z biura nie zawsze mam na to czas..
 
Hej kochane:) Izulek78 cudownie, ze wszystko dobrze. Jestem pewna ze nifty tez nic innego nie pokaze. To sie mamusia ucieszy. Ja z moja bylam bardzo blisko. Rodzilam z nia nawet corke.... KatiNails- ja nie wymiotuje caly dzien. Ale mdlosci sa mega uporczywe i zazwyczaj koncza sie wieczornymi wymiotami;(( wczoraj jeszcze do tego doszla zgaga! Drugi raz w zyciu. Ten pierwszy byl przy pierwszej ciazy. Dziewczyny ja tez sie denerwuja wtorkowa wizyta - chyba wszystkie tak juz mamy. Pozdrawiam serdecznie. U mnie dzis na obiad ziamniaczki pieczone.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
KatiNails, też wczoraj robiłam Twoje Nuggetsy moja córcia zachwycona i już pytała czy dzisiaj też będą [emoji6]

Izulek78, jaki jest sens grupy zamkniętej skoro bierze się każdego jak popadnie, rozumiem że ktoś nas podczytuje ale miło byłoby jakby osoba zainteresowana chwilę pobyla z nami na otwartym napisała coś o sobie a później dołączyła do zamkniętego - dziewczyny są podzielone jedne chcą żeby przyjmować jak popadnie a drugie nie! Nie czuje się osoba decydująca dlatego też napisałam listę i poprosiłam o informację kto jeszcze chce się znaleźć w ten sposób zostało zweryfikowane kto tak naprawdę nas czyta!! Na grupie zamknietej nikt nie bedzie mogl nas czytac. Trzymam kciuki za pomyślne badania Pappy - super niespodziankę robisz mamie [emoji6]



Gola84, współczuję mdłości mi powoli znikają - raz są raz ich nie ma [emoji6]

Panikara87, jaka śliczna kocia [emoji6]

cdn....musze zająć się córeczką [emoji6]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też Was opuszczam.
Poroniłam 2 tygodnie temu.
Zabieg nie był konieczny. Lekarz dał mi wybór albo czyszczenie i 2-3 dniowy pobyt w szpitalu albo sama się oczyszcze co będzie trwało dłużej...
Wybrałam tą drugą opcję. Mam dziecko w domu i nie za bardzo lubię szpital od strony pacjenta...
Nie myślałam, że uda mi się zajść w ciążę bez leków, a tu proszę zaskoczenie... a potem to poronienie...
Pisze dopiero teraz, bo dochodziłam do siebie, w sensie psychicznym, bo fizycznie po prostu krwawie dłużej niż przy okresie...
Trzymaj się ciepło, powodzenia w staraniach [emoji173]️[emoji256]

Niecierpliwie czekamy [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
 
@MalinaMalina tak zawsze lubiłam gotować :)
Już myślę co jeszcze dziś zrobić jak skończę pierogi kleić [emoji23]
@Gola84 przez nudności też można się odwodnić i mieć problem z morfologia bo mało się pije i je. W pierwszym trymestrze trzeba 300kcal dziennie więcej jeść. I przynajmniej dwa litry wody.

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
reklama
Do góry