reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Szkoda, że jeszcze nie mamy grupy zamkniętej bo nie chciałabym żeby ktoś poza nami czytał to. Tak jak napisała któraś z dziewczyn póki co czytać nas może każdy.
Niestety coś mnie przeziębienie łapie. Pije herbatę z miodem i cytryna ale mało pomaga :(
A na obiad dziś tradycyjnie robię rosół oraz kotlety, ziemniaki, surówkę i mizerie dla mnie bo mnie na ogórki naszło :)
Miłego dnia Wam życzę :)
PS. Podeślijcie co jeszcze oprócz herbat z miodem cytryna malinami imbirem może pomóc mi na katar i przeziębienie :)
w4sqgzu3tfw5r1l4.png
 
reklama
KatiNails, ja kiedyś jadłam pierozki z podobnym farszem ale były nadziewane w ciasto drożdżowe i pieczone w piecu - więc te Twoje zupełnie inne [emoji8] na pewno spróbuje[emoji6]


Rany jakie mam dziecko kreatywne - chwilę nieuwagi i przyszła całą pomalowana moimi cieniami, pomadką i obowiązkowy podkład w formie plam na twarzy [emoji6][emoji6][emoji23][emoji23]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
Hahaha cudna [emoji23]
Dziewczyny współczuję Wam tych strat bardzo...

KatiNails zazdroszczę Ci chęci do gotowania :) Ja nawet bez ciazy idę na łatwiznę i gotuję na szybko, nie nadaje się do kuchni kompletnie...co to jest ten lidlomix? Coś co ułatwia gotowanie typu termomix?

Ja jeden dzień czuje się lepiej a na drugi umieram, w nocy jak idę do toalety to zwby zasnac znowu potrzebuje 2 h no ale nie iść się nie da i takie to uroki ciazy.
Dzisiaj mamy powiedzieć teściom o ciazy i uwaga oni zawsze chcieli jedynaka i raczej drugi wnuk im się nie marzy a tu taka niespodzianka. Wcale nie chce mi się tam iść no ale w końcu się muszą dowiedziec.

Pozdrawiam Was wszystkie i miłego dnia:)


Kochana robi dokładnie to samo co Thermomix z tych samych przepisów ;)
To Wasza sprawa ile macie dzieci , a teściom nic do tego !

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Szkoda, że jeszcze nie mamy grupy zamkniętej bo nie chciałabym żeby ktoś poza nami czytał to. Tak jak napisała któraś z dziewczyn póki co czytać nas może każdy.
Niestety coś mnie przeziębienie łapie. Pije herbatę z miodem i cytryna ale mało pomaga :(
A na obiad dziś tradycyjnie robię rosół oraz kotlety, ziemniaki, surówkę i mizerie dla mnie bo mnie na ogórki naszło :)
Miłego dnia Wam życzę :)
PS. Podeślijcie co jeszcze oprócz herbat z miodem cytryna malinami imbirem może pomóc mi na katar i przeziębienie :)
w4sqgzu3tfw5r1l4.png

Mój nr.1 na przeziębienie to czosnek. :-p Robię maslo czosnkowe ( zwykle masło do tego wyciśnięty czosnek trochę soli- najlepiej takiej grubszej morskiej bo strzela między zębami i koperek suszony) i tym smaruje chlebek i robię tosty- albo na grilu- mamy elektryczny albo w piekarniku. Takie lekarstwo jest pyszne ale jak planujesz jutro poważne rozmowy to niezapomnij na noc gorącego mleka wypić - trochę zmniejsza kapcia w buzi  :rolleyes: My ogólnie czosnkowi jesteśmy obydwoje więc sobie nawzajem nie przeszkadzamy tylko my lubimy mocno czosnkowe- ale tak mocne że aż gorzkie
:tak:
Jak dasz radę spróbuj - jak nie pomoże na pewno nie zaszkodzi a to naturalny antybiotyk
 
Mi dzisiaj smutno znowu jesteśmy same z córeczką mąż ma służbę i wraca jutro. Jutro mieliśmy jechać w góry ale niestety córcia wymyśliła w piątek, że koniecznie musi iść na dzień babci i dziadka (w srode) jeśli nie pójdzie to będzie jej bardzo smutno i ona nigdzie nie chce jechać - tym sposobem zostajemy do środy w Warszawie.


KatiNails, dzięki raz jeszcze [emoji8] ale przyznam, że nie miałabym siły stać i lepić pierogi [emoji6] Jutro już mam zadanie robić Martynki ulubione gołąbki [emoji6]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom



Gdzie pracuje Twój mąż? Ja też z moim tak mam. Jest policjantem i większość weekendów i świat spędzam sama.
 
NOWE ZAPYTANIE.
Na jakich grupach na fb jesteście? Niekoniecznie związane z porodem, choć te oczywiście też chętnie przejrzę. Szukam nowych, może jest coś co mi umknęło [emoji1][emoji3]

Niecierpliwie czekamy [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
 
Przykro, że kolejne straty maluszków są

Ja nie mam czasu dziś na pisanie. Wczoraj córka miała imprezę urodzinową. Dziś idziemy w gości na imprezę urodzinową.
 
Dziewczyny współczuję Wam tych strat bardzo...

KatiNails zazdroszczę Ci chęci do gotowania :) Ja nawet bez ciazy idę na łatwiznę i gotuję na szybko, nie nadaje się do kuchni kompletnie...co to jest ten lidlomix? Coś co ułatwia gotowanie typu termomix?

Ja jeden dzień czuje się lepiej a na drugi umieram, w nocy jak idę do toalety to zwby zasnac znowu potrzebuje 2 h no ale nie iść się nie da i takie to uroki ciazy.
Dzisiaj mamy powiedzieć teściom o ciazy i uwaga oni zawsze chcieli jedynaka i raczej drugi wnuk im się nie marzy a tu taka niespodzianka. Wcale nie chce mi się tam iść no ale w końcu się muszą dowiedziec.

Pozdrawiam Was wszystkie i miłego dnia:)


Ja również ślę największe wyrazy współczucia następnej kobitce z forum, bądź silna i pamiętaj, że nic straconego. Teraz daj sobie czas na regenerację i rób to na co masz ochotę, a te dwie upragnione kreski przyjdą na pewno w najmniej oczekiwanym momencie i będą niespodzianką [emoji8]


Jak Was tak podczytuje to aż ciagle głodna się robię, ale nie ma motywacji do wstawania i gotowania, ale dziś całe szczęście na obiad jedziemy do rodziców chłopaka [emoji16] więc niedziela prawdziwy dzień lenia. Jak już mowa o informowaniu rodzin to my jeszcze im nie powiedzieliśmy o ciąży, bo chce być upewniona, że wszystko okej na jutrzejszym badaniu genetycznym. A i tak się stresuje, bo jeszcze w połowie września była nowina, później jednak wizyta w szpitalu i brak ciąży, a tutaj pod koniec stycznia informacja, że znowu zaszliśmy i to już będę w 13 tygodniu. Ale woleliśmy wcześniej nie mówić. Ja najchętniej to w marcu bym dopiero powiedziAla [emoji28][emoji28] bo teraz jakoś nie spieszy mi się żeby chwalić się światu o tym szczęściu, ale jednak zmusza nas fakt powiedzenia jego rodzicom, ponieważ mieliśmy właśnie w sierpniu jechać na wspólne wczasy takie większa ekipa jego rodzinna, a tu jednak my w tym terminie prawdopodobnie będziemy oczekiwać skurczy i rozpoczęcia całej „zabawy”. A jednak dwa miejsca wakacyjne trzeba zwolnić i trochę zamieszanie, ale nie będę się przejmowała, tak po prostu wyszło [emoji46]


Ja mam jutro przed południem usg genetyczne, ale lekarz będzie chyba tylko wszystko mierzył, sprawdzał, robił zdjęcia i nie robimy Nifty ani tez PAPPA, bo to wprowadza zamieszanie.



oar8flw1mdp5ujvp.png
 
reklama
NOWE ZAPYTANIE.
Na jakich grupach na fb jesteście? Niekoniecznie związane z porodem, choć te oczywiście też chętnie przejrzę. Szukam nowych, może jest coś co mi umknęło [emoji1][emoji3]

Niecierpliwie czekamy [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
Ja obecnie nigdzie nie jestem, usunelam się z paru grup :-D były to jakieś grupy z ciuszkami dla dzieci że można było sprzedać lub kupić, porady kosmetyczne, ozdoby własnoręcznie wykonane :-)
 
Do góry