reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Ja dzisiaj już uciekam z forum muszę jeszcze pozmywac ,wygolic się tu i tam , jutro będę robić ciasto potem sprzątać , szykować się do lekarza, czekać na wizytę na 19 :) jutro wkoncu zobacze moją Jagódke mam nadzieje ze ladnie bedzie pozować i uda sie zrobic jakies fajne fotki rowniez i w 3d :)
trzymajcie kciuki za mnie
Dobrej nocki :) :)
 
reklama
Ja dzisiaj już uciekam z forum muszę jeszcze pozmywac ,wygolic się tu i tam , jutro będę robić ciasto potem sprzątać , szykować się do lekarza, czekać na wizytę na 19 :) jutro wkoncu zobacze moją Jagódke mam nadzieje ze ladnie bedzie pozować i uda sie zrobic jakies fajne fotki rowniez i w 3d :)
trzymajcie kciuki za mnie
Dobrej nocki :) :)
Powodzenia jutro[emoji4] dobrej nocy[emoji4]
 
Hejka [emoji4] ile stron do nadrobienia [emoji33] dopiero dzisiaj po weselu doszłam do siebie, cieżko było wysiedzieć ale jakoś dałam radę, mała była grzeczna, baraszkowala w brzuszku do muzyki [emoji3] dzisiaj przyszła mi cześć wyprawki do szpitala, łącznie z materacykiem do lozeczka. Dziewczyny a co myślicie o przewijaki z Ikei? Zastanawiam sie nad nim, bo w sumie wygodniej niż przewijak na łóżeczko. Zobacz załącznik 861803
Ja mam przewijak na łóżeczko i u mnie się sprawdzał. Takiego maluszka można na nim przewijać do pewnego czasu. Jak już zaczyna być za bardzo ruchliwe to lepiej wtedy na łóżku. Będziesz miała potem zbędny mebel w domu. A przewijak to mało miejsca zajmuje i można go w każdej chwili schować np za komodę czy pod łóżeczko.

Ja tez tak mialam.. prawie cycki bylo widac i malą mi dali po urodzeniu zaraz na brzuch ;) w zasadzie ciut wyzej ;) ale na gole cialo ;) ale ja mialam ich koszule,swoja zalozylam jak sie obudzilam ,bo po porodzie zasnelam :p :p
Ja dostałam koszulę do porodu. Do pewnego czasu byłam w swojej, kiedy jeszcze mogłam chodzić,skakać na piłce. Jak już miałam iść na łóżko to się przebrałam w tę szpitalną. Pamiętam , że była granatowa, brzydka, sporo za duża i z materiału jak włóknina do przykrywania ogródka. Ale to jednorazówka. Jak już mogłam wstać i się ogarnąć po porodzie to przebrałam się w swoją a tamta w kosz. Córkę położyli mi na brzuchu , ale tylko chwilę. Po przecięciu pępowiny wzięli ją do badania a ja urodziłam łożysko i potem miałam szycie krocza. Po szyciu dali mi córkę zawiniętą w jakieś pieluszki i w beciku i przewieźli nas z łóżkiem na salę poporodową. Tam dopiero mała dostała cyca. Trafiłam do szpitala o 7 rano, urodziłam 16:45 i pierwszą noc w ogóle oka nie zmrużyłam. Dziecko spało grzecznie a ja chyba z wrażenia nie mogłam zasnąć. Dopiero kolejną noc spałam ☺

W takim układzie rozumiem że macie model związku ze to facet zajmuje się takimi rzeczami ? Bo kurcze u nas jest tak że to ja musze mieć głowę na karku i zajmować się wszystkimi umowami , płatnościami itp... myślałam że inaczej być nie może a tu proszę :D mój to nawet by nie wiedział gdzie umowę o pracę ma położona :D
U nas to mąż pilnuje papierów w domu, umowy, rachunki, płatności. Ja nawet nie znam hasła do bankowości internetowej ☺
Ja w pracy byłam odpowiedzialna za sprawy księgowe, podatkowe i płatności, więc w domu pilnować papierów nie zamierzam. Przypominam mu nieraz o rachunkach w terminie zapłaty ale on świetnie sam nad tym panuje. W pracy zajmuje się zupełnie innymi rzeczami to ma odskocznie w tych papierach. Ja ogarniam zakupy, na które i tak razem zazwyczaj jeździmy☺
 
Do 68 ale jakieś pojedyncze i na 74 się znajda :) te ciuszki przejrzałam i są na 62-68
Widzialam wlasnie gazetke fajne te ciuszki. Tylko ja nie mam Lidla blisko siebie , daleko.. ale moja siostra ma parę metrów od siebie to może jej powiem żeby mi coś kupiła :)
Wyjęłam jednego pampersa 1 i są takie slodkie małe az nie możliwe że taka mała dzidzia bedzie malutka pupcia w nich , jej tak nie mogę się doczekać , malutka chyba też bo tak cały dzień od rana bryka się rozpycha , chyba chce wiecej miejsca :D
Opłaca się bo tanie te rzeczy :)
Tylko co zauwazylam , że jak kupuję te ubranka z lupilu to jako nowe, wyprane wyprasowane są super w dotyku a te po jednym dziecku które odkuoilam to już są takie beznadziejne , że miałam ochotę kilka wyrzucic. Ale może trafiłam na takie akurat.
Ja jeszcze nie rozpakowywalam ale też doczekać się nie mogę. Takie okruszki te nasze dzidzie ❤️❤️ cuda małe ❤️❤️
 
Ja dzisiaj już uciekam z forum muszę jeszcze pozmywac ,wygolic się tu i tam , jutro będę robić ciasto potem sprzątać , szykować się do lekarza, czekać na wizytę na 19 :) jutro wkoncu zobacze moją Jagódke mam nadzieje ze ladnie bedzie pozować i uda sie zrobic jakies fajne fotki rowniez i w 3d :)
trzymajcie kciuki za mnie
Dobrej nocki :) :)

powodzenia na wizycie :D ;)
 
Kosztował 499 zł, my mamy bez bazy - mój nie jest przekonany do nich więc nie braliśmy :)

Też mi się podobał ten fotelik ale jak poczytałam opinie to zmieniłam zdanie, dużo rodziców piszę że jest ciasny i niewygodny dla dziecka Link do: Fotelik Cybex Aton 5 Graphite Black 0-13 kg - Ceny i opinie - Ceneo.pl
i u nas jednak padło na maxi cosi, to że ma szmatkę zamiast skorupy to dla mnie plus bo jest lżejszy :)

Super wózek, my mamy Vulcano i rzeczywiście mały ma kosz, no ale mąż bedzie robił zakupy b ędę miała wymówkę :p hihi
 
reklama
Jutro spontanicznie jedziemy nad morze na długi weekend, jednak pokusiłam się o adaptery dla kobiet w ciąży do pasów. Jednak to za długa trasa żeby tak se jechać "trzymając"pas. Okazało sie że w wielu sklepach we Wrocławiu (z akcesoriami ciążowo dziecięcymi) można taki adapter wypożyczyć. No więc wypożyczyłam na dwa miesiące i kosztowało mnie to całe 30zł :) Cieszę się bardzo bo mam bzika małego na punkcie bezpieczeństwa, no i jechałam już dzisiaj i na maxa wygodne, nic nie gniecie, nie trzeba tego dziadostwa trzymać ciągle, Polecam :)
 
Do góry