reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

@Ewka34 współczuje Ci bardzo że się tak nacierpisz :(
Ja w ogóle nie wierzę w KTG. W dzień porodu po południu w ogóle żadnych skurczy nie było i położna mi mówiła że nic się nie dzieje że jeszcze mam się przygotować na jakieś 2 tygodnie w dwupaku. W nocy jechałam na porodówkę. Podłączona do KTG miałam tak koszmarne skurcze że nikomu nie życzę. A położna że nic się nie pisze i nic się nie dzieje. To mega frustrujące. Ja przerażona jak to kierwa nic się nie dzieje jak ja tu zdycham z bólu, to co to będzie jak się zacznie coś dziać???? No ale oczywiście to były normalne regularne skurcze porodowe i kilka godzin później miałam już syna przy sobie. Także u mnie KTG ani razu nie pokazało prawdy. Teraz ide pierwszy raz we wtorek ale jakoś sceptycznie do tego podchodzę, bardziej sprawdzic tętno i aktywność maluszka niż ewentualne skurcze
 
reklama
Dziewczyny czy u Was były jakieś pomyłki co do płci?
Pytam u Was, bo na tym etapie już pewnie większość z Was zna płeć.
U mnie na prenatalnych był chłopiec (widok z kazdej strony), a 15+3 lekarz stwierdził, że widzi wargi sromowe. Widok wtedy był tylko od dołu podczas usg dopochwowego. Przez powłoki brzuszne nie było widać. Dziecko zasłaniało się nogami.
I teraz nie wiem czy mogę już kupować sukienki czy raczej jeszcze zaczekać...
Były u Was jakieś podobne przypadki???
 
Dziewczyny czy u Was były jakieś pomyłki co do płci?
Pytam u Was, bo na tym etapie już pewnie większość z Was zna płeć.
U mnie na prenatalnych był chłopiec (widok z kazdej strony), a 15+3 lekarz stwierdził, że widzi wargi sromowe. Widok wtedy był tylko od dołu podczas usg dopochwowego. Przez powłoki brzuszne nie było widać. Dziecko zasłaniało się nogami.
I teraz nie wiem czy mogę już kupować sukienki czy raczej jeszcze zaczekać...
Były u Was jakieś podobne przypadki???
Poczekaj jeszcze na wszelki wypadek [emoji4]
 
Dziewczyny czy u Was były jakieś pomyłki co do płci?
Pytam u Was, bo na tym etapie już pewnie większość z Was zna płeć.
U mnie na prenatalnych był chłopiec (widok z kazdej strony), a 15+3 lekarz stwierdził, że widzi wargi sromowe. Widok wtedy był tylko od dołu podczas usg dopochwowego. Przez powłoki brzuszne nie było widać. Dziecko zasłaniało się nogami.
I teraz nie wiem czy mogę już kupować sukienki czy raczej jeszcze zaczekać...
Były u Was jakieś podobne przypadki???

Z tego co się orientuje u nas nie było takiej sytuacji. Mi na pierwszych prenatalnych lekarz nawet nie próbował zgadywać płci bo to jednak dość wcześnie, jakoś w 16tc nieśmiało zasugerował że córka, w 20tc potwierdził i tak już zostało. Zdecydowanie za wczesnie lekarz powiedział płeć bo na tym etapie obie płci wyglądają podobnie ;) więc bardziej realny jest ten drugi wynik, aczkolwiek ja bym się wstrzymała do usg 2 trymestru żeby mieć pewność. Jeszcze zdążysz się obkupić po uszy :D
 
Dziewczyny czy u Was były jakieś pomyłki co do płci?
Pytam u Was, bo na tym etapie już pewnie większość z Was zna płeć.
U mnie na prenatalnych był chłopiec (widok z kazdej strony), a 15+3 lekarz stwierdził, że widzi wargi sromowe. Widok wtedy był tylko od dołu podczas usg dopochwowego. Przez powłoki brzuszne nie było widać. Dziecko zasłaniało się nogami.
I teraz nie wiem czy mogę już kupować sukienki czy raczej jeszcze zaczekać...
Były u Was jakieś podobne przypadki???

Ale 15 tydzień to jest bardzo wcześnie, poczekaj do 20-22 tygodnia :)
 
Dziewczyny czy u Was były jakieś pomyłki co do płci?
Pytam u Was, bo na tym etapie już pewnie większość z Was zna płeć.
U mnie na prenatalnych był chłopiec (widok z kazdej strony), a 15+3 lekarz stwierdził, że widzi wargi sromowe. Widok wtedy był tylko od dołu podczas usg dopochwowego. Przez powłoki brzuszne nie było widać. Dziecko zasłaniało się nogami.
I teraz nie wiem czy mogę już kupować sukienki czy raczej jeszcze zaczekać...
Były u Was jakieś podobne przypadki???

U mnie na pierwszych prenatalnych w 13 tygodniu lekarz powiedział że obstawia chłopca i tak zostało, potwierdził to na połówkowych i dodatkowo moja gin wydrukowała mi na ostatniej wizycie klejnociki. Ale zdarzają się pomyłki, sama w rodzinie mam przypadek że miał być chłopiec a w drugiej połowie ciąży jednak dziewczynka. Ja bym poczekała. A rusz na kolejnej wizycie może będzie więcej szczegółów :)
 
Nie nadrobię was teraz na pewno .
Ale mam wiadomość

Miałam mało wód pojechałam na IP to zbadać. Faktycznie mało ale powiedzieli że i tak nie przyjmą bo wszędzie strajki i nie mają łóżek . tylko jeszcze zrobi mi ktg i do domu. Na ktg zero skurczy za to tętno małego często i ponad 200.
Powiedzieli że w takim stanie nie wypuszcza bo trzeba to obserwować. Podłączyli pod ktg a za godzinkę ZOSTAŁAM MAMĄ [emoji4]
było cesarskie cięcie , samo w sobie nic złego teraz trochę boli ale bez tragedii. Malutki 2840 , 52 cm 10/10 jednak potem go obserwowali ze względu na gazy dogrzewa się pod lampą . Położne z noworodków mówią że raczej jest dobrze i to często ma miejsce przy dzieciach z CC . Na razie nie jestem w stanie raczej czytać bo muszę zbierać siły . Mały urodził się o 22.40 ale dopiero teraz zebrałam się do napisania
Gratulacje kochana:) ale zaskoczenie. Miałaś dobre przeczucie, że wód masz mało.
 
reklama
Do góry