reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Dzień zooooombie wam dziewczyny.
:o

Noc przesuper. Mała buszowała i nas wykończyła czuwaniem. Psy biedne też niewyspane, ciągle kursowały. W pewnym momencie zaczęłam już się śmiać do łez jak widziałam ich miny.
Taka mała istotka a tak wszystkim rytm poprzestawia.
Także dziś dzień zoombie dla nas :ninja2:
Hyhy u mnie tez niewyspanie.. co dwie godz sie budzila ;) teraz wypila moje mleko,a ze bylo jej malo to podalam mm ale wypila troszke,czyli tylko dopila sobie.. i maz ją usypia :p mala ma problemy z zasypianiem.. widze ze jest mega zmeczona, a nie zasnie franca mala.. bedzie kwyrlic,piskac,kopac,plakac,przeciagac sie,napinac i nie zasnie :/
 
Dzień zooooombie wam dziewczyny.
:o

Noc przesuper. Mała buszowała i nas wykończyła czuwaniem. Psy biedne też niewyspane, ciągle kursowały. W pewnym momencie zaczęłam już się śmiać do łez jak widziałam ich miny.
Taka mała istotka a tak wszystkim rytm poprzestawia.
Także dziś dzień zoombie dla nas :ninja2:
A ja myślałam ze to ja kiepsko sypiam...w nocy wstaje sikam spaceruje bo mnie noga kręci, książkę czytam.To widzę że nawet psy dostały w kość.
 
reklama
Hyhy u mnie tez niewyspanie.. co dwie godz sie budzila ;) teraz wypila moje mleko,a ze bylo jej malo to podalam mm ale wypila troszke,czyli tylko dopila sobie.. i maz ją usypia :p mala ma problemy z zasypianiem.. widze ze jest mega zmeczona, a nie zasnie franca mala.. bedzie kwyrlic,piskac,kopac,plakac,przeciagac sie,napinac i nie zasnie :/
Moja to samo [emoji23]
Przedwczoraj jak usnęła o 23 to spała do 24:30. O 1 usnęła , spała do 3. Od 3 do 10 rano nie spała. Usnęła na dwie godzinki. I od 12 do 19 nie spała. Dopiero usnęła na spacerze. Strasznie długie ma te godziny czuwania
 
Do góry