reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Jeśli już bebiko to pro +. To beżowe. Ono jest częściowo fermentowane. Żółte bebiko ma dużo cukru w składzie. . I dzieci zdarza się że przez to mają problemy z brzuszkiem. Z wyżej polki mleko to hipp combiotic i enfamil.
Mleko ar to antyrefluks. Więc jeśli dziecko nie refluksu nie ma sensu takich kupować. Ha hypoalergiczne ale to też jeszczs nie jest typowe mleko dla alergików.
W praktyce jednak szuka się takiego mleka jakie spasuje małemu brzuszkowi. Każde dziecko jest inne i co podejdzie jednemu to nie podejdzie drugiemu

Ja karmię małego Hipp Combiotik i na razie jestem zadowolona, nic mu nie jest ;)
 
Cześć dziewczyny ja jestem z forum Wrześniowek termin mam za 5 dni oczywiście jak małej zechce się wyjść na czas [emoji16] ale do czego zmierzam , pytanie odnośnie znieczuleniu ZZO czy któraś miała z Was podczas porodu podane te znieczulenie i czy warto ? Przepraszam że się tutaj tak wtracilam , ale chciałabym znać Wasza opinie na ten temat .[emoji4]
Ja dziękowałam Bogu za znieczulenie. Ale przy końcu żałowałam bo strasznie mi opóźnił poród. Męczyłam się dwie godziny z rozwarciem na 9 i nie skrócona do końca szyjka. Podali oxytocyne i umierałam z bolu. Nie wiem co doradzić. Zobaczysz jak będzie. Jak nie będziess wytrzymywała to z pewnością poprosisz :)
 
Dziękuję dziewczyny za jakąś mała podpowiedź, wszystkie rady są dla mnie cenne tym bardziej że nie będę rodzić w Polsce i tutaj maja w ofercie tylko ZZO lub morfine więc wolę ZZO , zobaczę jak sytuacja się rozwinie z moim pierwszym porodem . [emoji4]pozdrawiam Was
 
Nasza malutka tez juz sie sama obraca, a ma dopiero 12 dni dziś ;o od pierwszego dnia podnosi sama główkę do góry i trzyma, aż strach...
Moj tez od 1 dnia tak sztywno glowke trzyma. Jest bardzo silny. Ostatnio go polozna ciasno otulila pieluszka i wlozyla jeszcze w polspiochy jak.mumie a on bez problemu uwolnil rączki :) z rozka tez sie rozkopuje. Nie dziwie sie, ze jego ruchy w brzuchu byly takie bolesne ;)
 
Dziewczyny mam taką wit. D dobrze rozumiem że 1 krople Dziennie należy podawać? Wczoraj mi z pl ja przywieźli bo w De dostalam tabletki które się źle rozpuszczaja A poza tym dziecko wszystkiego nie polykalo.
 

Załączniki

  • 15359708630501719684558.jpg
    15359708630501719684558.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 60
  • 1535971024788-1430620433.jpg
    1535971024788-1430620433.jpg
    822 KB · Wyświetleń: 57
Cześć dziewczyny ja jestem z forum Wrześniowek termin mam za 5 dni oczywiście jak małej zechce się wyjść na czas [emoji16] ale do czego zmierzam , pytanie odnośnie znieczuleniu ZZO czy któraś miała z Was podczas porodu podane te znieczulenie i czy warto ? Przepraszam że się tutaj tak wtracilam , ale chciałabym znać Wasza opinie na ten temat .[emoji4]
Przy rozwarciu chyba 4cm polozna mi zaproponowala ale odmowilam. Myslalam, ze dam rade i wzielam tylko gaz. Jazda sie zaczela później i bardzo zalowalam, ze nie wzielam. Zregenerowalabym troche sily
 
reklama
Dziękuję dziewczyny za jakąś mała podpowiedź, wszystkie rady są dla mnie cenne tym bardziej że nie będę rodzić w Polsce i tutaj maja w ofercie tylko ZZO lub morfine więc wolę ZZO , zobaczę jak sytuacja się rozwinie z moim pierwszym porodem . [emoji4]pozdrawiam Was
Ja miałam jakas mieszanke o. Bólowe i która jeszcze powodowała takie ,, oglupienie" ze chyba zasypialam między skurczami nie wiem co to było -kroplowka do zylna. Dostałam ja pod koniec porodu jakoś i nie wiem jak by wyglądały bóle bez niej bo i tak były nie do zniesienia ; ).
 
Do góry