reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

No to zrób sobie w łóżeczku blokadę np. Z ręcznika, pieluchy flanelowej czy kocyka. Ja tak mam od początku. Fakt, że teraz się tak kręci, że nie zawsze to blokuje go na 100%. Michał śpi od początku na bokach ze względu na ulewanie właśnie. Nie potrafi na plecach
To jak Maja była mała cały czas na jednym albo drugim boku spała. A teraz ma szans... Tylko na plecach.
 
reklama
Moje dzieci też silna alergia. Aleks to w ogóle nie chce sobie tego przypominać. I moja dieta była wystarczająca w obu przypadkach plus u Mai jeszcze podawanie Laktazy. Bo to że ja nie jadłam krowiej laktozy to jedno. Ale organizm kobiecy produkując mleko produkuje też laktoze. Więc tak czy siak kolzym dostaje. Teraz już nie przy każdym karmieniu tylko dwa razy dziennie no ale.
 
3D263C94-72E0-4293-90F2-A0FAF73C5789.jpeg I tak sobie myśle.. za jakie grzechy ha na tym boku leżę :)
 

Załączniki

  • 3D263C94-72E0-4293-90F2-A0FAF73C5789.jpeg
    3D263C94-72E0-4293-90F2-A0FAF73C5789.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 68
Tak, najprawdopodobniej tak. Za wielkim alergikiem jest synek, uczula go ciągle coś mimo, że ja już jem dosłownie z 10-12 produktów. Długo tak nie pociągniemy niestety
O kurcze aż tak źle :( szkoda bardzo ale lepiej przejść na mm i żeby synek się lepiej poczuł i ty żebyś mogła jeść bo się wykonczysz :(
 
Michał też miał skierowanie do poradni audiologicznej (pilne) i termin był w Katowicach na luty. Idziemy prywatnie, bo jeśli chodzi o słuch to w razie czego, każdy dzień się liczy[emoji16]
Ona miała badany słuch w szpitalu w dniu wyjścia, było ok. Myślisz żeby pójść prywatnie jak najszybciej nie czekać do stycznia? Myślałam, że tak profilaktycznie ta wizyta.
 
Ona miała badany słuch w szpitalu w dniu wyjścia, było ok. Myślisz żeby pójść prywatnie jak najszybciej nie czekać do stycznia? Myślałam, że tak profilaktycznie ta wizyta.
Mój też miał potem badany słuch.. wiesz co, moja pediatra powiedziała, żeby to sprawdzić. Ja mam w rodzinie dwa przypadki ubytku słuchu po przyjętych lekach. W tym jedno u dziecka i wiem, że mega ważne jest wczesne wykrycie... Oczywiście liczę na to, że nic takiego nie wyjdzie, ale dopóki nie będę miała pewności, to nie będę spać spokojnie. Jeśli możesz to nie czekaj do stycznia [emoji8]
 
reklama
Moje dzieci też silna alergia. Aleks to w ogóle nie chce sobie tego przypominać. I moja dieta była wystarczająca w obu przypadkach plus u Mai jeszcze podawanie Laktazy. Bo to że ja nie jadłam krowiej laktozy to jedno. Ale organizm kobiecy produkując mleko produkuje też laktoze. Więc tak czy siak kolzym dostaje. Teraz już nie przy każdym karmieniu tylko dwa razy dziennie no ale.
Będę może w poniedziałek u pediatry to pogadam o laktazie. Ale wg mnie u nas to nie to, dlatego, że na mojej ścisłej diecie tydzień był spokój. A później wróciły kupy z krwią nagle (niechcący zjadłam troszeczkę wołowiny, ale później podrażniały go też inne rzeczy najprawdopodobniej). Gdyby chodziło o laktazę, to chyba nie byłoby żadnej poprawy na tydzień.
Ty Kasia nie jesz tylko bmk, a ja nie jem już bmk, jajek, wszystkich głównych alergenów, surowych warzyw, żadnych owoców. Zostało mi dosłownie kilkanaście produktów, a i tak go coś dalej drażni. To bez samego bmk zdecydowanie łatwiej żyć :)
 
Do góry