reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
A u nas dziś tak [emoji42][emoji54][emoji57]Zobacz załącznik 910106

Także po spacerze już.. bo trudno. Krzywda się nie stanie jeden dzień bez świeżego powietrza, ale zawsze to rozrywka jakaś. No nic dziś w domu „odsypianie”, zabawy, książki i film [emoji23] w marzeniach oczywiście te dwie ostatnie opcje
U mnie dzisiaj identycznie plus mega silny wiatr. Byłam z małym na spacerze 1.5h.. on zdążył się zdrzemnąć, a ja zamarznąć A byłam mega ciepło ubrana.
I scielam te włosy [emoji23] było tak jak na pierwszym a jest tak jak na drugim :DZobacz załącznik 910143Zobacz załącznik 910144
Noo ładnie[emoji16]

Mnie też się już włosy sypią.. no niestety. Taka kolej rzeczy
 
Moja też ostatnio zakrywa buzie pielucha. Tylko że moja nie śpi w dzień w ogóle sama. Jedynie u mnie na rękach :/ a ja się bujam jak potłuczona bo inaczej nie obudzi..
Ja młoda nauczyłam ze odkładam ja fo łóżeczka i sama zasypia. Jak tego dokonalam to sama nie wiem.
 
Czy wasze maluchy też tak zasypiają?
Co ją odkryje to kuka na mnie i przykrywa się spowrotem haha, więc odkrywam jej tylko nosek i śpi:)
Na noc jej zabieram bo bym zawału dostala:)
O jak słodko ☺ Mój też tak lubi jak ma pieluszkę przy buzi a jak zaciągnie ją sobie na całą buzię to się wycisza jakby do snu. Ja myślę że dziecku wtedy przypominają się czasy z brzuszka. Ciemno i pachnie mamą ☺
 
Dziekuje.. Wiki tez szybko zaczela ;) Michasia chce jej chyba dorownac :p ona generalnie nie siedzi bez podparcia czyli poducha z tylu,poduchy po bokach albo jedna duza poducha ;) no i moje palce.. trzymam je tak aby mala nie obciazala zbytnio kregoslupa czyli u gory ,a ona trzyma mnie ;) zobacz i tak siedzi z 2 minuty ;) Zobacz załącznik 910137
Ona ma irokeza na głowie? ☺
Nie podpieraj jej poduszkami żeby siedziała. Ja tak nigdy nie robiłam. Kładłam wokół Natalki poduszki jak siedziała w razie jakby poleciała żeby miała miękkie lądowanie ale ona sama siedziała i trzymały ją w tej pozycji jej mięśnie a nie poduszki.
 
reklama
Mi po pierwszym porodzie włosy zaczęły wypadać po ok 4 mcach. Myślę , że Ciebie to nie ominie niestety. Ja przed ciążą myłam włosy co dwa dni a teraz 2 razy w tyg. Ale już powoli widzę że przy myciu zaczynają wypadać w większych ilościach niż do tej pory.

No pewnie tak, dlatego mówię, że dobrze mieć gęste [emoji23][emoji5]
 
Do góry