reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Totalny brak słów by opisać to co czuje gdy widzę twoje rozbudowane odpowiedzi na moje pytanie. Gdzie twoje jakże zaskakujące argumenty? Upss nie masz ich [emoji6] pozdrawiam [emoji6]
Boże .. bo wiesz co .. nudzisz mnie kobieto .. na prawdę. Mam ciekawsze życie niż szukanie argumentów na Twoje beznadziejne wypowiedzi. Zajmij się swoim dzieckiem idealna mattko. A od moich sytuacji życiowych się odstosunkuj. rady na temat wychowania dzieci zachowaj dla siebie bo na prawdę nie są mile widziane u nas na forum. Wróć do siebie :)
 
Tak i nie bierz jej od razu jak zacznie marudzić z powrotem do Was do łóżka tylko przetrzymuj ją. Bo to są małe cwaniaki ☺
Mój nie płacze jak go odkładam do łóżeczka ale nieraz trochę stęka i marudzi to pochylam się nad nim tak żeby policzkiem go dotykać w główkę i głaszcze i cmokam i tak kilka minut nieraz i zasypia.
Ucz się Karolina na cudzych błędach i nie śpij w jednym łóżku z dzieckiem ☺
Kurcze ja wcale nie uważam że spanie z dzieckiem w łóżku jest zle. Teraz w nocy biorę Młodego do nas bo mi się nie chce wstawać do karmienia i go odkładać. Przeważnie od 1 w nocy już śpi z nami.
Córka już przestała przychodzić bo nie ma miejsca na 4 osoby w łóżku ale ja bardzo lubiłam jak przychodziła chociaż ma już 5.5 roku. No ale co kto lubi :))
 
Na szczęście , to nie nasza wina [emoji16]Też się nie zgadzam nie raz i uważam że można powiedzieć co się myśli ale bez wyzywania się , czy narzucania komuś swoich myśli ..
Ewka to jednak " nasza koleżanka " i my potrafiłyśmy jej kulturalnie powiedzieć co myślimy a wpadają obce babki i wyzywają Ewke od głupich czy coś ..chyba trochę to nie ładne .. wpadła cała zgraja żeby pojechać po Klaudi to po co czepiać się niewinnych ludzi, co wychowuja SWOJE dziecko jak chcą.. Podpisuje się pod prośba , aby lipcówki przestały się udzielać na naszym forum [emoji16] jest ono publiczne ale jednak po coś są podkategorie na forum [emoji6] Mój jak marudzi to tak robię , wiadomo jak krzyczy to też go nie torturuje w tym łóżeczku [emoji16]

Nikt nikogo nie obraził nie napisał ze jest głupi Klaudia sama zaczęła
Jeżeli ola napisała „nie lubię” to po prostu nie lubi nie napisała Ewie ze jest głupia ze krzywdzi dziecko itd ... to Klaudia zaczęła wyzywać i pisać bardzo nie ładnie o gwałceniu męża przez Olę
Czy to wporzadku? Tylko z tego ja zna ?? My Klaudię znamy tez z historii które nam opowiadała a później kilka postów dalej gubiła się w wypowiedziach
Wiec nie miejcie pretensji bo jeżeli wasza koleżanka z forum wpadłaby do nas a my byśmy ja zlinczowały tez byście jej broniły bo kto jak kto ale Ola jest mega spokojna osoba która nigdy nikomu nie ubliżyła ani złego słowa nie powiedziała
 
Ja zaczęłam od 3 dni używać odżywki wcierki z bursztynem jantar i szamponu z tej serii , w internecie ma raczej dobre opinie ale czy coś pomoże na włosy jak po ciąży to hormony ... Jeszcze zastanawiam się nad vitapil mama , bo można brać podczas laktacji

Ja od razu po porodzie kontynuowałam witaminy bo właśnie chciałam uniknąć problemów z włosami, zębami, cerą itd.
 
Dobry wieczór.

Dajcie już spokój z tymi przepychankami na forum.

Dziś miałam fajny dzień. Iza jak wczoraj nie spala tak dziś spala 3/4dnia a o 19.00 poszła spać na noc. Starszakom przeczytałam książkę i też już zasypiają. Podczas gdy młoda spała wyciągnęłam większe ubranka na 68, jest tego pełno a nic nie kupiłam. Dobrze jest dostać ubranka po bratanicy:biggrin2: moja mama dużo kupiła i jest tego mega dużo samych body 23pary, spodni 26par, pajacy też podobnie.
Pogoda u nas straszna więc dziś nie było spaceru. Pojechaliśmy na zakupy i na obiad do restauracji.
Ja mam problem z tymi rozmiarami bo muszę każdą sztukę i tak na oko ocenić czy jest dobra czy już za mała. Bo nieraz na metce 68 a mniejsze niż 62 i odwrotnie. Mój mały już od jakiegoś czasu w 68 bodziaki wchodzi ale np polspiochy jeszcze 56 dobre ☺ śpioszków miałam sporo a w sumie mu nie zakładałam bo wygodniej mi do przebierania jak ma body plus polspiochy albo pajaca.
Dzisiaj taka pogoda do spania była ☺
 
Boże .. bo wiesz co .. nudzisz mnie kobieto .. na prawdę. Mam ciekawsze życie niż szukanie argumentów na Twoje beznadziejne wypowiedzi. Zajmij się swoim dzieckiem idealna mattko. A od moich sytuacji życiowych się odstosunkuj. rady na temat wychowania dzieci zachowaj dla siebie bo na prawdę nie są mile widziane u nas na forum. Wróć do siebie :)
No widzisz i tu jest problem bo ja argumentów szukać nie muszę, ja je mam w przeciwieństwie do Ciebie. A o moje dziecko się nie martw [emoji6] ja mu krzywdy nie robię [emoji6] następnym razem zastanów się dwa razy zanim o kimś napiszesz [emoji6][emoji112]a forum do Ciebie nie należy i każdy bez wyjątku może napisać co myśli, na tym polega internet [emoji6] dobrej nocki [emoji112][emoji112]
 
reklama
Dzis zamiana na spanie w kartonie:)
Jutro już wywalę ten karton ale radochy mieli coniemiara:)
 

Załączniki

  • IMG-20181023-WA0000.jpg
    IMG-20181023-WA0000.jpg
    150,8 KB · Wyświetleń: 134
Do góry