reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Mi to chyba powinni prad wyłączyć zebym nie siedziala tyle w Internecie , mała śpi po tym szczepieniu . W niedzielę mamy chrzest a mi tak się nic nie chce robić . Muszę ogarnąć trochę dom . Ja będę robić ciasta , moja mama resztę powiedziała że zrobi sałatki przekąski i dania na ciepło . Robimy u nas w domu , bo tylko my chrzestni dziadkowie i moje rodzeństwo łącznie 13 osób i 2 dzieci . W sobotę zrobie 4 ciasta tylko i szyszki jeszcze :)
wczoraj zamiast spać jak mała usnęła to siedziałam i wycisnelam ręcznie 230 ml mleka z obu piersi :D mój rekord aż byłam w szoku że tyle
Ja ostatnio jak maly zasnął to ściągnęłam 120ml. Chcialam zrobić zapas. Niestety, zaraz się obudził i musiałam mu to dać. U mnie zapasy nie przejdą :D
 
A to jak się ogłaszamy to ja mam dwa kombinezony zimowe na chłopca rozm. 68 po 25zl :) znaczy nie ja, ta koleżanka :D i jeszcze sporo innych rzeczy w tym rozmiarze :p

Ja bym z chęcią wzięła ale mój to zacznie dopiero wchodzić w 62 przy jego tempie wzrostu jak się zima zacznie kończyć :D bo dopiero pajace na 56 są na niego na styk. W body ma luzu tak samo w spodenkach.
 
reklama
Ja też nie chce być uznana za szpiega i chętnie bym tu została . Dziewczyny są podejrzliwie i się nie dziwię po ostatniej akcji. No ale trudno.. Może zostanie ktoś kto urodził pod koniec sierpnia? Fajnie porównać dzieciaczki chociaż wiadomo że każde rozwija się w swoim tempie.

Ja! Ja! Syn Kacper urodzony sn 27.08 :) 3360g obecnie 5500g taki mój klusek :)
 
Do góry