reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

@miloscwczasachpopkultury ja jestem zadowolona z tego, wcześniej psikam wodą morską i wszystko pięknie wychodzi:)
Przy synku też tego używałam:)
Są w rossmanie.
 

Załączniki

  • 20181026_092353.jpg
    20181026_092353.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 64
reklama
Co to jest ten NOP ?
Niepożądany odczyn poszczepienny. Jakoś tak. Nie wiem czy pierwsze słowo jest dobre. Ogólnie chodzi o dolegliwości (gorączka, marudnosc, płaczliwość) po szczepionkach ;)

Dziewczyny mam pytanie jak szczepicie badz szczepilyscie swoje dzieci? Skojarzonymi czy normalnymi? My mamy jedne szczepienie za soba te na nfz plus platne pneumo i rota. Ale mozemy szeczepic 5w1 bo nam przysluguje z tego wzgledu ze Marcel urodzil sie maly. Jak wasze dzieciaczki zniosly takie szczepionki? Kazdy mowi ze czesto po tych 5w1 wystepuje NOP.
My mieliśmy wczoraj 5w1 i póki co jest okej. Noc tez ładnie przespana. Na razie wszystko jak do tej pory :)
 
Alicja lubi dźwięk odkurzacza więc kto wie , może polubi się z nowym odciągaczem :D
Może nawet polubi odciąganie :) mój zaczyna się denerwować jak za długo odciągam albo jak mu zassam skrzydełko nosa przez przypadek. Chciałam zaoszczędzić bo stwierdziłam ze 60 zł drogo to teraz mam. Przepłaciłam kupując dwa bo tamten był beznadziejny. Nie dość ze słaby to mały krzyczał jakby go obdzierali ze skory
 
Lepiej oddać jakiejś potrzebującej rodzinie jesli taka znasz, bo z tych worków to idzie na sprzedaż a nie bezpośrednio do rodzin.
U mnie też są te pojemniki i zawsze się zastanawiałam ile w tym prawdy, że te ciuchy idą dla biednych hmm a też czasami wrzucałam bo dużo ciuchów dostałam i jak coś nie pasował to do ,,kubła,, Co o tym myślicie?
 
A gdzie się podziały nowe mamusie ? Zostały dołączone do prywatnego forum i znikły. Została jedna która się udziela cały dzień.. według mnie dziewczyny za bardzo ufne jesteście ..
Ja jestem ;) wiadomo jak to przy małym dziecku, czasami mam czas pare razy w ciągu dnia zajrzeć a czasami raz albo wcale, ale postaram się być na bierząco i czasami się udzielić ;)
 
reklama
Padam... czemu moje dziecko nie może przespać ciągiem 6-7 h? Ma jedna przerwę od karmienia mąż 5 h, ale wcale nie śpi całych 5 h...dramat, jestem wykończona. Wiek też już robi swoje, przy pierwszym było więcej sił... echhh... I w nocy między karmieniami dwie wielkie, głośne kupy. Jak żyć?:)

Ja szczepilam 5w1 i nic się nie działo.teraz pneumo na NFZ i też ok.

Co do spraw lozkowych może faktycznie pogadamy na prywatnym;)
 
Do góry