reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Chyba około 37. Moja ma zawsze taka jak my. Lekarka mi mówiła ze jak będzie miała 37.5 i będzie marudna płaczliwa i ewidentnie będzie ja bolała nóżka to mamy dać jej paracetamol 80 w czopku. A jak nawet będzie miała 38 ale będzie normalna jak zawsze to mamy się jeszcze powstrzymać. Okłady altacetem zrób na nóżki

Nasz był wczoraj marudny ale nie miał 38 stopni, ale daliśmy mu 10 kropelek pedicetamolu i usnął :) a tak się męczył cały wieczór, smaruję mu altacetem :)
 
reklama
Dziewczyny nauczyłam młoda ze sama zasypia ale problem to smoczek w nocy problemu nie ma bo jak zaśnie to wypluje i śpi ciągiem parę godzin. Problem jest w dzień. Sama zaśnie ze smoczkiem w buzi i go wypluje ale budzi się właśnie często bo go potrzebuje. Myślałam aby wyeliminować ten smoczek to może i w dzień będzie nieprzerwanie spać. Co o tym myślicie. No i myślę że jak młoda jest mala tym szybciej i łatwiej jest oduczyć
 
Dziewczyny nauczyłam młoda ze sama zasypia ale problem to smoczek w nocy problemu nie ma bo jak zaśnie to wypluje i śpi ciągiem parę godzin. Problem jest w dzień. Sama zaśnie ze smoczkiem w buzi i go wypluje ale budzi się właśnie często bo go potrzebuje. Myślałam aby wyeliminować ten smoczek to może i w dzień będzie nieprzerwanie spać. Co o tym myślicie. No i myślę że jak młoda jest mala tym szybciej i łatwiej jest oduczyć
Podkladaj jej pieluszkę , kiedyś pokazywałam jak moja mała usypia z pieluszka przy buzi .Jedno , że jej tak wygodnie w dwa , że podtrzymuje smoczek :)
 
Podkladaj jej pieluszkę , kiedyś pokazywałam jak moja mała usypia z pieluszka przy buzi .Jedno , że jej tak wygodnie w dwa , że podtrzymuje smoczek :)
Tez tak robię ale jak się wierci to ona go wysunie i jak się przebudzi to już jest marudzenie. Wystarczy ze podejde dam smoka dosłownie 5 razy pociągnie i go wypluwa i śpi dalej. Od jutra chyba będę ją oduczac. Dzisiaj jeszcze nie bo mój sam z nią zostaje więc jeszcze niech ma
 
reklama
Lenka pospala, a ja jestem w szoku ile udało mi się zrobic :D zjadłam śniadanie na spokojnie, zrobiłam obiad, upiekłam ciasto, przygotowałam farsz do ciasta francuskiego na jutro, ogarnelam kuchnie i wyprasowalam pół kosza z ubrankami małej :) Teraz chce ja trochę wymęczyć i pójść z nią na spacer do sklepu. Nie mamy zbyt blisko bo Ok 20 minut piechota, ale po zakupach pójdziemy jeszcze trochę do parku. O ile nie będzie padało...
 
Do góry