reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Jak to mówią raz na wozie raz pod wozem hihi
Adrian 13 lat
Lena 2 lata
Kinga 2 miesiące
Ogólnie jest super ale nerwy trzeba mieć stalowe szczególnie do pierworodnego

Dokładnie tak :)
A no to już super gromadka. A chłopak dorasta i teraz najgorszy wiek przed wami pewnie dlatego, ale dacie rade [emoji5][emoji1376]
 
reklama
My planujemy skoczyć na weekend do Wisły i tam wybrac sie na basen, jak sie małej spodoba to chcemy chodzić regularnie.
Kupujesz małej jakieś kółko czy cos w tym rodzaju?
Nie nic nie kupuje, wybieram się na zajęcia grupowe zorganizowane dla takich maluszków i tam jest instruktor który będzie nas uczył wszystkiego. Opowiem o wrażeniach po pierwszej lekcji:)
 
Tez czytałam artykuł o tych gryzakach. Sama już nie wiem co o tym myśleć.. tak mi się ta zyrafka podobała, tym bardziej ze podobno dzieci ja lubią :)

Ja jednak nie kupię tego, w sumie to ma sens, jeśli gryzak ma w środku siebie pustą przestrzeń to normalne, że w środku później będzie się robiła pleśń, grzyb itd i jednak wole tego zielonego gryzaka, bo jest lekki, poręczny i ma „pusty środek” i taka sytuacja na pewno się z nim nie stanie. A jednak najważniejszy nie wygląd, a bezpieczeństwo [emoji5]

IMG_2748.JPG
 

Załączniki

  • IMG_2748.JPG
    IMG_2748.JPG
    100,1 KB · Wyświetleń: 277
Wiki dzis pokazala malej piosenki z youtuba kaczuszki.. no mialam z niej niezly ubaw :D wywijala nozkami i raczkami ,a tak byla wpatrzona ze szok :D Zobacz załącznik 911072

Chyba to znamy [emoji28] „To kaczuszka mała jest, robi śmiesznie każdy gest i ogonek żółty ma, kwa kwa kwa kwa” czy jakoś tak

Mała tancerka
 
Dziewczyny zamawiacie z H&M? Ostatnio zrobiłam zamówienie i nic, zero i informacji o wysyłce, na aplikacji nic tez nie widać.. nawet zamówienia. Dobrze ze e-mail dostałam po zamówieniu bo tak to pomyślałabym ze nie zamówiłam.
Moja mała miała w tamtym tyg szczepienie 6w1, na szczęście przyszła to dobrze, brak gorączki, nie marudziła zbytnio, także byłam bardzo zadowolona. Jest jeden problem, od tego czasu nie zasypia po kapieli jak dotychczas tylko sie budzi o znów ja trzeba bujać z godzinę :/
Mamy już 2.5msca i wagę 5300[emoji173]️ cieszę sie bardzo bo pierwszy miesiąc nie był rewelacyjny pod względem wagi a teraz jesteśmy na Nutramigenie którym o dziwo mała sie zajada.
Nie pisze zbyt często bo mała jest bardzo absorbująca, maz pracuje w delegacjach wiec jesteśmy zdane tylko na siebie [emoji3]

Tak, już 3 razy zamawiałam dla małej rzeczy i ja żadnego problemu nie miałam. W ciągu tygodnia był kurier, rozmiar i sztuk się zgadzały :)
No to dzieciaczki zaczynaja sobie tez rytmy zmieniać, każdy dzień to nowa przygoda i jedna wielka niewiadoma [emoji16]

To super :) ja mam nadzieje, że we wtorek jak położna będzie ważyła Kornelię to tez wynik będzie ładny [emoji1376][emoji85]
 
@miloscwczasachpopkultury mają to potrafi godzinę sama leżeć i gadać do siebie. No nie powiem trafił mi się fajny egzemplarz[emoji23]

[emoji5] ja tez nie narzekam, grzeczna mam tą córcie.

Wiadomo niezawsze jest bajkowo i kolorowo, ale to by było nudne gdyby ciagle spała i grzeczna była [emoji847]
 
Wiecie co mnie wkurza.. licytujesz cos, a gosciu to wycofuje na godz przed koncem bo mu sie nie oplaca :/ jak cos sprzedaje i chce wiecej niech zrobi cene minimalna cholera jasna albo kup teraz :crazy: kombinezon zimowy licytowalam na allegro..

Też tak raz miałam.. znalazłam super licytacje z chyba 40 szt pięknych ciuszków na malutką na 56/62 cm i wygrałam licytacje za chyba jakoś 120 zl, a koleś do mnie pisze, że to pomyłka Allegro, bo on za minimum 200 zł miał to sprzedać i myślałam, że go zabije [emoji52][emoji57]
 
reklama
Wiecie co mnie wkurza.. licytujesz cos, a gosciu to wycofuje na godz przed koncem bo mu sie nie oplaca :/ jak cos sprzedaje i chce wiecej niech zrobi cene minimalna cholera jasna albo kup teraz :crazy: kombinezon zimowy licytowalam na allegro..
Tez kiedyś tak parę razy miałam :/ to dziady , no tak jak za mała cena przed końcem to kończą licytacje a powód albo że się sprzedalo na innym portalu albo uszkodzenie towaru , ehh
 
Do góry