reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Ja jednak nie kupię tego, w sumie to ma sens, jeśli gryzak ma w środku siebie pustą przestrzeń to normalne, że w środku później będzie się robiła pleśń, grzyb itd i jednak wole tego zielonego gryzaka, bo jest lekki, poręczny i ma „pusty środek” i taka sytuacja na pewno się z nim nie stanie. A jednak najważniejszy nie wygląd, a bezpieczeństwo [emoji5]

Zobacz załącznik 911098
Daj potem znać, czy mała go zaakceptowała :)
 
Moj tez chciał iść na basen, ale mi sumie wydaje, ze takiemu małemu dziecku może być tam zimno. Co o tym myślicie? Ja moja z wanienki wyciągam i wyglada jakby jej zimno było, a co dopiero na takim basenie przez minimum godzinę... Albo moja to taki zmarzluch ;)
Myślę że warto by spróbować :) bo basen ma podobno dużo korzyści. Sama mam plan zabierać małego tylko z takim dzieckiem najlepiej zacząć tylko od kilku minut w wodzie i powoli wydłużać
Ja już od 1 nie spie, zeszłam na dół ogarnelam tam wszystko, muszę jeszcze rano poodkurzać [emoji14] Wyprasowalam tez druga polowe kosza, bo mała mi już wczoraj nie dała. Wrocilam to za niedługo mała się obudziła, to ja nakarmiłam i spi dalej. Ja doczytam zaległe posty i może spróbuje spac ;) Dziś rano przyjeżdża do mnie przyjaciolka z mężem na weekend, także pewnie nie będę miała za dużo czasu żeby tu wchodzić.
Miłego weekendu dziewczyny! :)
O matko.. że ci się chce :) ja tylko nie raz mam takie odloty [emoji16] miłego weekendu [emoji4]
Zostało mi 144 sztuki pampersow r2 a musimy już przejść na 3 bo 2 sa małe i robią się już od nich ślady na udkach
Oj te dzieciaki szybko wyrastają .. :)
Nam się z dwójek udało zejść do zera ale teraz mam problem z 3 z pampersa.. mam jeszcze 300 sztuk, nie są małe ale na styk mam nadzieję że zdążymy wykorzystać
:)
 
Ta Wisła w górach? To zazdroszcze bo ja uwielbiam góry a mieszkam prawie nad morzem heh Chociaż jak bym mieszkała bezpośrednio to może by już tak nie cieszyły ale chciałabym chociaż bliżej jak mam teraz-prawie 5h jazdy samochodem:sorry2:
Tak ta Wisła. Nie powiem, podoba mi się gdzie mieszkam, chociaż ubolewam, że polskie morze mamy tak daleko. Dlatego jeśli wybieramy się na wakacje to wybieramy przeważnie Chorwację. Nad morze całą Polskę musimy przejechać :/
 
T
Ja już od 1 nie spie, zeszłam na dół ogarnelam tam wszystko, muszę jeszcze rano poodkurzać :p Wyprasowalam tez druga polowe kosza, bo mała mi już wczoraj nie dała. Wrocilam to za niedługo mała się obudziła, to ja nakarmiłam i spi dalej. Ja doczytam zaległe posty i może spróbuje spac ;) Dziś rano przyjeżdża do mnie przyjaciolka z mężem na weekend, także pewnie nie będę miała za dużo czasu żeby tu wchodzić.
Miłego weekendu dziewczyny! :)
Ty chociaż w dzień odsypiasz :o ?
 
reklama
My też 2 i czasami ma te ślady a czasami nie hmm Mi się wydaje, że się pojawiają jak czasami ciaśniej się zapnie:shocked2:
Ja właśnie jak chce dać luźniej to potem ma plecy zasikane. A przy zakładaniu muszę je naciągnąć żeby dało się zapiąć wystarczająco wysoko :) kupiłam na Test zielone dady i o wiele lepiej to wygląda :)
 
Do góry