reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Pewnie była już tutaj o tym rozmowa ale.. co na wypadające włosy? Jest strasznie u mnie, lecą na potęgę :/ każde rozczesanie włosów kończy sie pełna umywalka włosów
 
Dzięki za wszystkie podpowiedzi :)

Tak fajnie zapowiadał się weekend dopóki nie zadzwonił mechanik... Tak to już kolejny raz w tym roku nasz samochód stoi w warsztacie.. Jestem załamana.. Ostatnio było 2.5 tysiąca a w poniedziałek auto do odbioru i rachunek na 4050 zł. Przez ostatnie 2 lata więcej do niego włożyliśmy niż jest wart.
Dopiero co się przeprowadziliśmy, wszystkie oszczędności poszły na wkład własny, ledwo uciulaliśmy żeby się urządzić i wyszliśmy na zero. Wszystkie odłożone pieniądze się rozeszły i tu taki rachunek...
 
Wybieram się jutro do kuzynki która tydzień temu urodziła synka. Mówiła że ubranek mają dużo na różne rozmiary. Nie mam pomysłu co mogę kupić dla małego. A my w prezentach głównie dostaliśmy ubrania... Co wasze dzieci innego dostały? Może coś mnie zainspiruje :)
U na głównie maskotki i ciuszki, karuzela i autko do odpychania :)
 
reklama
Dzięki za wszystkie podpowiedzi :)

Tak fajnie zapowiadał się weekend dopóki nie zadzwonił mechanik... Tak to już kolejny raz w tym roku nasz samochód stoi w warsztacie.. Jestem załamana.. Ostatnio było 2.5 tysiąca a w poniedziałek auto do odbioru i rachunek na 4050 zł. Przez ostatnie 2 lata więcej do niego włożyliśmy niż jest wart.
Dopiero co się przeprowadziliśmy, wszystkie oszczędności poszły na wkład własny, ledwo uciulaliśmy żeby się urządzić i wyszliśmy na zero. Wszystkie odłożone pieniądze się rozeszły i tu taki rachunek...
O masakra...
 
Do góry