reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Można nie nie gorączki ja zanim wycięłam migdałki to chorowałam na anginę 8 razy w roku albo i więcej i prawie zawsze gorączki nie miałam.
Dzieki bo sie zastanawiam nad tymi bablami na jezyku i gardle to taki plac tez tak mialas? Ja nigdy anginy nie mialam dlatego mnie to dziwi ,male babelki mialam na czubku jezyka zawsze, ale nie az tam..
 
U nas gdy auto staje, a ona nie spi to muszę ruszać fotelikiem, a jak stoimy w korku to nawet jak spi, bo to za długo dla niej bez poruszania [emoji23] Oj ma ma, ustawia nas wszystkich po katach :p

U nas to samo, auto stanie i zaraz płacz. Nawet jak śpi kamiennym snem to i tak jak staniemy w miejscu to po chwili się wybudza. To samo jest z wozkiem.

Wybieram się jutro do kuzynki która tydzień temu urodziła synka. Mówiła że ubranek mają dużo na różne rozmiary. Nie mam pomysłu co mogę kupić dla małego. A my w prezentach głównie dostaliśmy ubrania... Co wasze dzieci innego dostały? Może coś mnie zainspiruje :)

Ja dostałam ubranka nawet dla dwu trzy latka :D kocykow nigdy dosc, dostałam 3 a dwa miałam swoje. I jeden mam na kanapie, jeden w wózku, jeden w lozeczku, jeden u nas w łóżku :D żeby co chwilę się z nimi nie nosić. Przydają się. Ręczniki dostaliśmy. Pieluchy, zawieszka do wózka, otulacz, pieluszki flanelowe i muslinowe w takie piękne wzory. Taki materiał szeleszczacy do trzymania w ręce z różnymi odstajacymi elementami. Taki mis z pozytywka i mozna go tez przyczepić do wozka lub lozeczka. Książkę z przepisami jak będziemy rozszerzać dietę, spiworek. No i kasę.

Zobacz załącznik 911162
Dzisiaj po rozczesaniu, drugie tyle pod prysznicem, mam balsam przy którym sie rozczesuje i nic.. przy każdym dotknięciu włosów, wychodzi garść :/ dobrze ze mam dużo i grube włosy bo miałabym już prześwity [emoji33]

Oooo kurka...niezle! To ja tak na szczęście nie mam. Ale może jeszcze wszystko przede mną. Nie zdawałam sobie sprawy że to w takiej ilości może się sypać..
 

Załączniki

  • Screenshot_20181027-123035.png
    Screenshot_20181027-123035.png
    568,8 KB · Wyświetleń: 109
  • Screenshot_20181027-123022.png
    Screenshot_20181027-123022.png
    691,6 KB · Wyświetleń: 105
  • Screenshot_20181027-122945.png
    Screenshot_20181027-122945.png
    847,5 KB · Wyświetleń: 108
Dziewczyny sorki za nie zbyt przyjemny temat ale wydaje mi się , że naturalny , codzienny u nas :)
Jak wygląda też śluz w kupkach u waszych małych alergików ? Mojej małej kupka tak się ciągnie , a jest rzadka , całkiem jak woda praktycznie, tylko ziarenka ma. To normalne , że jest ten śluz ? Jest na Pepti.
 
Dziewczyny sorki za nie zbyt przyjemny temat ale wydaje mi się , że naturalny , codzienny u nas :)
Jak wygląda też śluz w kupkach u waszych małych alergików ? Mojej małej kupka tak się ciągnie , a jest rzadka , całkiem jak woda praktycznie, tylko ziarenka ma. To normalne , że jest ten śluz ? Jest na Pepti.

Mój tez ma śluz. Takie nitki śluzu. Coś jak u was. Rzadkie kupy z grudkami. Kolor żółty, musztardowy, po bólach brzuszka sporadycznie zielonkawe. Kp
 
„Tak nauczyłaś i przyzwyczaiłaś to teraz masz!”

Oczywiście cytuje teksty starszych babek i ludzi z otoczenia co to wszystko najwiecej wiedza, a już najlepiej jak wychować cudze dziecko [emoji28][emoji28][emoji28]
Powiem Ci , że tu bym się jeden jedyny raz zgodzila z tym zdaniem :D ale tak to jest jak wychowuje się dziecko w pojedynkę, prowadzi dom, zajmuje wszystkim na codzien. Tu akurat zawiodłam z usypianiem i wiem , że to moja wina [emoji16]
 
reklama
Do góry