reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Hej dziewczyny :)
Jak tam dzieciaczki spały?
Moja piła o 4 i potem o 7 :)
Dziś jedziemy do h&m po misiowy kombinezon biały i będzie miała go od razu na chrzciny bo w listopadzie będzie juz mega zimno :/ aż boje sie tam jechać bo nie wyjde z samym kombinezonem hahah :)
Milego dnia :*
Hej maly ogolnie dobrze spal wstal dwa razy do karmienia i az spal do 8 rano takze nie jest zle. Patrze ze nie tylko jak tak mam ze jak ide na zakupy dzieciom to z jedna rzecza nie wychodze ale te dzieciece ubranka sa takie piekne. :D
 
Niektóre z Was są juz po okresie. Okres miałam dwa tygodnie temu mniej więcej a od dwóch dni mam rozowy sluz. Myślę że to owulacyjny ale ja nigdy nie plamilam. Zauwazylyscie jakieś zmiany u Was ? ?... mam nadzieje ze nie zaszłam znowu w ciaze [emoji50]
 
Chciałam Ci KatiNails podziękować za wpisy o alergii Twojego synka, uratowałaś mi tym życie a napewno spokój psychiczny. Przerobiłam 4 pediatrów i wszyscy mowili że to kolki i trzeba przeczekać bo wcześniak, bo nie toleruje laktozy a uczulenie na bmk nikt nie ptwierdzał bo zadnego uczulenia nie było. Jeden dał espumisan, dwóch zaleciło delicol, a czwarty dołożył debridat. Ala jak miała kolki tak dalej było bez zmian a nawet gorzej. Płakała cały czas nawet na spacer wyjść nie mogłam bo jak tylko położyłam ją do wózka to zaczynał się przeraźliwy płacz przechodziło tylko na rękach na prosto. Jak odstawiłam nabiał to przeszło po kilku dniach. Dwa tygodnie temu robiłam powrót do alergenu dosyć że bóle wróciły to jeszcze Alę zsypało na twarzy.
 
A ja się chyba pierwszy raz od trzech miesięcy wyspałam :D
Jak mała poszła spać o 19 to na mleko wstała o 23, a potem dopiero o 3 :D bujanie, usypianie i spała na mnie do 8:30 :D z przerwami na bujanie ale zawsze coś , wstałam taka wypoczęta ❤️

No to jak na Alicje to naprawdę niezle :)
A jak położysz ją obok siebie to nie zaśnie?
Moja śpi w łóżeczku do karmienia czyli tak do 4 rano i jak się naje to kładę ją obok mnie i śpimy tzn nie wiem kiedy zasypia bo ja chyba pierwsza Zasypiam :)
 
No to jak na Alicje to naprawdę niezle :)
A jak położysz ją obok siebie to nie zaśnie?
Moja śpi w łóżeczku do karmienia czyli tak do 4 rano i jak się naje to kładę ją obok mnie i śpimy tzn nie wiem kiedy zasypia bo ja chyba pierwsza Zasypiam :)
Niee. Teraz ja uspilam i odłożyłam i o dziwo już śpi 20minut :D chyba położę się obok i teZ usnę. :D ale tak żeby sama usnęła to nie da rady.
15407183059371659315481.jpg
 

Załączniki

  • 15407183059371659315481.jpg
    15407183059371659315481.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 107
reklama
Wszystkim co dziś chrzcza dzieciaki dużo przyjemności życzę z okazji tak wyjątkowej chwili.

Ja na zajęciach z szamaństwa. Tak ni z gruszki ni z pietruszki chciałam wam powiedzieć coś co mnie zszkowalo. W starożytnym Egipcie jak babka była w ciąży to sikala na zboże. Jak wykielkowal pierwszy jeczmien to zwiastowalo córkę A jak pszenica to na chłopca. Ponoć metoda miała ok 95% skuteczności. W 20 wieku robiono badania i odkryto ta zależność co do zboża i płci. Dla mnie magia :)
 
Do góry