reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Powodzenia Mamusiom i Tatusiom, które chrzczą dziś Pociechy. Abyscie spędzili piękny, rodzinny dzień mimo że pogoda może nie do końca dopisała [emoji4]U nas już miesiąc po chrzcie. Kiedy to minęło? [emoji15]

Wszystkim co dziś chrzcza dzieciaki dużo przyjemności życzę z okazji tak wyjątkowej chwili.

Ja na zajęciach z szamaństwa. Tak ni z gruszki ni z pietruszki chciałam wam powiedzieć coś co mnie zszkowalo. W starożytnym Egipcie jak babka była w ciąży to sikala na zboże. Jak wykielkowal pierwszy jeczmien to zwiastowalo córkę A jak pszenica to na chłopca. Ponoć metoda miała ok 95% skuteczności. W 20 wieku robiono badania i odkryto ta zależność co do zboża i płci. Dla mnie magia :)
Jak będę znów w ciąży to wypróbuje ten patent [emoji12] ciekawe czy się sprawdzi [emoji12]

U nas nocka spoko. Ale przez to przestawienie czasu wydawało mi się, ze Mały co godzinę budził się na jedzenie. Całe szczęście jest apka, która wszystko kontroluje [emoji12]

Dobrej niedzieli [emoji8]
 
Obcinanie już swoim dzieciom paznokcie ? Bo ja nie umiem się są to zabrać ...ostatnio pilniczkiem to zrobiłam bo już miała cały nos zadrapańy, już nie mówiąc ze wkłada mi cały czas palce do oka
Obcinamy już niemalże od pierwszych dni życia [emoji16] chyba koło tygodnia-dwóch miał jak obcinaliśmy pierwszy raz
 
Niektóre z Was są juz po okresie. Okres miałam dwa tygodnie temu mniej więcej a od dwóch dni mam rozowy sluz. Myślę że to owulacyjny ale ja nigdy nie plamilam. Zauwazylyscie jakieś zmiany u Was ? ?... mam nadzieje ze nie zaszłam znowu w ciaze [emoji50]

Ja urodziłam 09.08 i dalej nie miałam normalnego okresu, miałam 2dni plamienie delikatne i tyle, tez sobie wkręcam ciąże. We wtorek wizyta u ginekologa, okaże sie [emoji33][emoji3]

Co do kombinezonów to w 5.10.15 są promocje :)
 
Dziewczyny, poradzcie. Jestem 2,5mies po porodzie i nadal zdaza mi się plamić leciutko raz na 10-12dni jedną wkładka brudna. Możliwe że tak długo. Nie jest to napewno okres, brzuch nie boli. I tu mam pytanie. Od jutra chciałam zacząć brać tabletki antykoncepcyjne dla kp i nie wiem czy mogę skoro mam te plemienia. Mogę brać jak myślicie?
 
Dziewczyny, poradzcie. Jestem 2,5mies po porodzie i nadal zdaza mi się plamić leciutko raz na 10-12dni jedną wkładka brudna. Możliwe że tak długo. Nie jest to napewno okres, brzuch nie boli. I tu mam pytanie. Od jutra chciałam zacząć brać tabletki antykoncepcyjne dla kp i nie wiem czy mogę skoro mam te plemienia. Mogę brać jak myślicie?
Myślę, że możesz [emoji4]
 
Dziewczyny, poradzcie. Jestem 2,5mies po porodzie i nadal zdaza mi się plamić leciutko raz na 10-12dni jedną wkładka brudna. Możliwe że tak długo. Nie jest to napewno okres, brzuch nie boli. I tu mam pytanie. Od jutra chciałam zacząć brać tabletki antykoncepcyjne dla kp i nie wiem czy mogę skoro mam te plemienia. Mogę brać jak myślicie?
 
reklama
Niektóre z Was są juz po okresie. Okres miałam dwa tygodnie temu mniej więcej a od dwóch dni mam rozowy sluz. Myślę że to owulacyjny ale ja nigdy nie plamilam. Zauwazylyscie jakieś zmiany u Was ? ?... mam nadzieje ze nie zaszłam znowu w ciaze [emoji50]

Ja też miałam dwa tygodnuie temu okres, a od wczoraj znowu mam plamienia..nie wiem co jest :/ miała tak któraś z Was?
 
Do góry