reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Powodzenia dzisiaj wszystkim, którzy mają chrzciny :) ja zakładałam na początku pajace do spania, teraz ubieram body i półśpiochy, dla mnie praktyczniejsze :) tej nocy mały usnął po 23 i obudził się 3.30, później jakos po 5, i po 8 :) pogoda okropna u nas, aż nie chce się z domu wychodzić..a idziemy na 50tkę cioci i na obiad do teściów :D:-) :)
Moja zasnela 21,karmienie na spiku po 2 (nie wiem czy po zmianie) i pozniej o 7 sie przebudzila, ale bez karmienia zasnela dalej i karmilam przed 8 ;)

To macie imprezki dzis i dzien bez gotowania :D
 
Dziewczyny, poradzcie. Jestem 2,5mies po porodzie i nadal zdaza mi się plamić leciutko raz na 10-12dni jedną wkładka brudna. Możliwe że tak długo. Nie jest to napewno okres, brzuch nie boli. I tu mam pytanie. Od jutra chciałam zacząć brać tabletki antykoncepcyjne dla kp i nie wiem czy mogę skoro mam te plemienia. Mogę brać jak myślicie?
Witam, ja miałam taką sytuację jak ty, byłam u gina i powiedział że przy karmieniu piersią to się zdarza bo są wahania hormonów a jak zaczęłam brać tabletki to jest ok.
 
Ja urodziłam 09.08 i dalej nie miałam normalnego okresu, miałam 2dni plamienie delikatne i tyle, tez sobie wkręcam ciąże. We wtorek wizyta u ginekologa, okaże sie [emoji33][emoji3]

Co do kombinezonów to w 5.10.15 są promocje :)

Ja też urodziłam 9. I jestem już po okresie :D najlepsze że się zapomnieliśmy i wspolzylismy 3 dni przed plodnymi...a płodne na bank miałam bo mnie strasznie brzuch bolał i miałam charakterystyczny sluz. Chce być w ciazy, ale bez przesady żeby tak szybko o_O tym bardziej że brałam tyle leków i zastrzykow, że przydało by się żeby mój organizm trochę odsapnal.

Kiedyś miałam różowy sluz podczas owulacji i pamiętam, że bardzo bolał mni3 brzuch przy tym, że ledwo chodziłam.


Ja się z mężem nie odzywam..wiec ciekawa niedziela się zapowiada.
 
Dziewczyny jaką polecacie butelkę antykolkową? My na razie używamy avent natural, ale chciałam jeszcze jedną dokupić
Heja my oprócz avent natural mamy butelkę z Lovi (położna twierdzi, że jest lepsza od tej avent i chyba ma rację, wolniej z niej mleko leci), choć jak dla mnie mała powinna jeszcze bardziej się męczyć przy jedzeniu, ale cycka nie odrzuca także nie jest źle :) (dokarmiam swoim mlekiem wieczorem :))

Dziewczyny pytanie!?
Chodzicie na basen ze swoimi bomblami, albo planujecie chodzić? Dziś surfowalam w sieci za jakimś na podkarpaciu i uf można zapisać się na zajęcia w Rzeszowie! Będę miała większy zaciesz pewnie niż moje dziecko [emoji4][emoji7] musimy tylko 3 miesiące skończyć!
Mamy z Rzeszowa może polecacie któryś konkretny?

[emoji256][emoji272][emoji295]️
 
reklama
Do góry