reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Załączniki

  • 20180914_102017.jpg
    20180914_102017.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 65
reklama
Heja my oprócz avent natural mamy butelkę z Lovi (położna twierdzi, że jest lepsza od tej avent i chyba ma rację, wolniej z niej mleko leci), choć jak dla mnie mała powinna jeszcze bardziej się męczyć przy jedzeniu, ale cycka nie odrzuca także nie jest źle :) (dokarmiam swoim mlekiem wieczorem :))

Dziewczyny pytanie!?
Chodzicie na basen ze swoimi bomblami, albo planujecie chodzić? Dziś surfowalam w sieci za jakimś na podkarpaciu i uf można zapisać się na zajęcia w Rzeszowie! Będę miała większy zaciesz pewnie niż moje dziecko [emoji4][emoji7] musimy tylko 3 miesiące skończyć!
Mamy z Rzeszowa może polecacie któryś konkretny?

[emoji256][emoji272][emoji295]️
Kochana gdzie ty znalazłaś zajęcia w Rzeszowie ?? Czy poza Rzeszowem ? Bo ja też bym chciała chodzić z małym i w sumie mam taki plan ale to są zajęcia aż w Sokołowie . O to ci chodzi czy masz jakiś inny, bliżej ? ;)
Z tego co wyczytałam na tej magicznej grupie co ci pisałam to żeby były zajęcia dla maluchów to Sokołów. A jeśli bez zajęć to Strzyżów .. na jakieś muszelki, rosiry ( baseny w Rzeszowie ) raczej nie ma co się pchać
 
Kochana gdzie ty znalazłaś zajęcia w Rzeszowie ?? Czy poza Rzeszowem ? Bo ja też bym chciała chodzić z małym i w sumie mam taki plan ale to są zajęcia aż w Sokołowie . O to ci chodzi czy masz jakiś inny, bliżej ? ;)
Z tego co wyczytałam na tej magicznej grupie co ci pisałam to żeby były zajęcia dla maluchów to Sokołów. A jeśli bez zajęć to Strzyżów .. na jakieś muszelki, rosiry ( baseny w Rzeszowie ) raczej nie ma co się pchać
Tak tak skuuuuza to Sokołów:)-mi to tam bez różnicy bo i tak będę musiała chwilkę dojechać, Irish aqua, teraz są widzę zapisy na zajęcia na styczeń :O, a może masz jakieś bardziej świeże info!? :)
 
Tak tak skuuuuza to Sokołów:)-mi to tam bez różnicy bo i tak będę musiała chwilkę dojechać, Irish aqua, teraz są widzę zapisy na zajęcia na styczeń :O, a może masz jakieś bardziej świeże info!? :)
To jest chyba świeże info. Niby najlepszy basen żeby pójść na zajęcia z dzieckiem ;) ja mam daleko , mieszkam od drugiej strony Rzeszowa. Chyba ponad 40km
 
reklama
Do góry