reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Klaudia jak ja Ciebie dobrze rozumiem... moja Pola ma wielki problem ze spaniem w ciągu dnia. Od urodzenia nigdy sama nie usnęła. Śpi tylko na rękach. Jak ją odłożę to po paru minutach oczy jak 5zł. Kupiłam już sobie takie nosidło jak Ty polecałaś. Wkładam jak już uśnie i mogę cokolwiek wtedy zrobić. Nawet przed spacerem muszę ją najpierw na rękach ululać bo w wózku mi nie uśnie tylko będzie płakała. Jak jest marudna to od razu wyje, i to tak mocno, że nie mam sumienia jej nie wziąć na ręce. Przy piersi też mi nie zasypia. Najada się w parę minut i puszcza. Smoczka nie chce. Tylko lulanie wchodzi w grę... Już czasem opadam z sił... Na szczęście w nocy śpi :)
 
reklama
Któraś z Was pytała też o matę z piłeczkami. Ja mam Bright Stars. Są w zestawie piłeczki. Jest rewelacyjna :) Z boku też są dziurki przez które się te piłeczki wrzuca. Dla starszych dzieci to taka dodatkowa atrakcja :)
 

Załączniki

  • 2.jpg
    2.jpg
    679,2 KB · Wyświetleń: 79
  • 1.jpg
    1.jpg
    13,4 KB · Wyświetleń: 75
  • 3.jpg
    3.jpg
    36,6 KB · Wyświetleń: 82
To ja wam nie zazdroszczę takiego bujania ciągłego :/
Ja tylko odkryłam że Zosia dłużej śpi za dnia jak położę ja do jej łóżeczka a nie na kanapę. Na kanapie góra pół godziny spała a w łóżeczku do dwóch potrafi :) co u siebie to u siebie :)
Serio mam kochane dziecko. Mało płacze, samo się długo sobą zajmie. Wiadomo trochę chodzić z nią też muszę i pogadać, pobawić ale widzę że wy macie gorzej
 
Właśnie miałam się pytać ile wasze maluszki śpią w dzień bo od ostatniego szczepienia moja Ala ma właśnie drzemki po 10 max 20 minut i to byłoby tyle, jest karmiona piersią co dwie lub trzy godziny.
Spi w dzien roznie czasami godzinke pospi lub dwie ale to bardzo rzadko a czasami to kilka razy po 10 minut i tyle. Ale za to w nocy nadrabia spaniem. Tylko moj maly ma refluks i czasami niestety go to wybudza. A Twoja?
 
Jeszcze Wam napiszę, że w biedronce jest teraz fajna akcja. Wiele artykułów minus 50%, w tym też dziecięce. Kupiłam dziś matę za 25zl i kocyk minky za 15zl. Maty były w wersjach dziewczęca i chlopieca. Kocyki bardziej neutralne. Akcja do 31.10.
 

Załączniki

  • 20181028_115315.jpg
    20181028_115315.jpg
    2,4 MB · Wyświetleń: 103
  • 20181028_180803.jpg
    20181028_180803.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 106
@klaudiaa975 podziwiam Cie ze dajesz rade. Jak urodzilam corke 4 ,5 roku temu tez mowilam ze nie bede nosila ale niestety byla takim placzliwym dzieckiem ze czasami nie wiedzialam co robic. Pamietam jak raz chcialam wyjsc na spacer zeszlam z 3 pietra na parter i musialam wracac bo nie moglam jej uspokoic. Co sie pozniej okazalo miala silne napiecie miesniowe alergie i niestety refluks ale lekarze pozno to wykryli pomimo moich slow ze cos jest nie tak. Zaczela lepiej spac i byc spokojniejsza dopiero po zmianie mleka i rahabilitacji do tego nauczylam sie jej tez robic masaz pod okiem fizjoterapeuty i dopiero po tym zeczelo byc naprawde dobrze. Takze mozesz byc z siebie dumna ze dajesz rade wszystko sama zrobic.
 
Moja niunia taka śpiąca cały dzień dzisiaj , że wykąpałam ja po 18. Przysypiała podczas kąpieli , Teraz bez mleka się polozyla. Dałam smoczek i usnęła. Chyba ja muszę kąpać kilka razy dziennie hehe :p
 
Klaudia jak ja Ciebie dobrze rozumiem... moja Pola ma wielki problem ze spaniem w ciągu dnia. Od urodzenia nigdy sama nie usnęła. Śpi tylko na rękach. Jak ją odłożę to po paru minutach oczy jak 5zł. Kupiłam już sobie takie nosidło jak Ty polecałaś. Wkładam jak już uśnie i mogę cokolwiek wtedy zrobić. Nawet przed spacerem muszę ją najpierw na rękach ululać bo w wózku mi nie uśnie tylko będzie płakała. Jak jest marudna to od razu wyje, i to tak mocno, że nie mam sumienia jej nie wziąć na ręce. Przy piersi też mi nie zasypia. Najada się w parę minut i puszcza. Smoczka nie chce. Tylko lulanie wchodzi w grę... Już czasem opadam z sił... Na szczęście w nocy śpi :)

U mnie też na noc bym nie narzekają gdyby dla Alicji nie kończyła się o 3/4 nad ranem :D moja jest cudowna jak się naje i wyśpij. Wszystko mogę zrobić w domu. Ale jeśli chodzi o spanie , albo ubieranie i wyjście na dwór to totalna porazka. Może kiedyś im to minie . Mimo wszystko , (nie wiem czy powinnam to pisać) miło , że nie jestem sama [emoji23]
 
reklama
Do góry