reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Spi w dzien roznie czasami godzinke pospi lub dwie ale to bardzo rzadko a czasami to kilka razy po 10 minut i tyle. Ale za to w nocy nadrabia spaniem. Tylko moj maly ma refluks i czasami niestety go to wybudza. A Twoja?
Moja też ma problem bo jak już uśnie to budzi ją dławienie i tak w kółko. Wczoraj 6 razy ją odkładałam do snu i musiałam szybciutko podnosić żeby się nie zakrztusiła i wtedy jej się lekko odbija. Lekarz przepisał jej debridat żeby się nie ulewało ale nie pomaga bo ona raczej nie ulewa tylko się krztusi. Po jedzeniu noszę ją nawet 30 minut i ładnie sie odbije a potem tak jej dokucza że boję się ją zostawić samą.
 
reklama
To ja wam nie zazdroszczę takiego bujania ciągłego :/
Ja tylko odkryłam że Zosia dłużej śpi za dnia jak położę ja do jej łóżeczka a nie na kanapę. Na kanapie góra pół godziny spała a w łóżeczku do dwóch potrafi :) co u siebie to u siebie :)
Serio mam kochane dziecko. Mało płacze, samo się długo sobą zajmie. Wiadomo trochę chodzić z nią też muszę i pogadać, pobawić ale widzę że wy macie gorzej
U nas jedynie spanie w dzień jest męczące. Tak to nie narzekam :) mała zabawek nie potrzebuje. Wystarczy , że roletę w oknie odsunę i godzina dla mnie wolnego [emoji23]
 
Moja też ma problem bo jak już uśnie to budzi ją dławienie i tak w kółko. Wczoraj 6 razy ją odkładałam do snu i musiałam szybciutko podnosić żeby się nie zakrztusiła i wtedy jej się lekko odbija. Lekarz przepisał jej debridat żeby się nie ulewało ale nie pomaga bo ona raczej nie ulewa tylko się krztusi. Po jedzeniu noszę ją nawet 30 minut i ładnie sie odbije a potem tak jej dokucza że boję się ją zostawić samą.
A jak byś ja trochę wyżej kładła ?
 
Wypędziliśmy diabełka [emoji173]️ tak nasz aniołek wyglądał [emoji173]️
IMG_20181028_094242.jpg
IMG_20181028_121131.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20181028_094242.jpg
    IMG_20181028_094242.jpg
    72,4 KB · Wyświetleń: 445
  • IMG_20181028_121131.jpg
    IMG_20181028_121131.jpg
    71,5 KB · Wyświetleń: 443
reklama
Do góry