reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
A więc tak my już po chrzcinach . Msza byla na 12 . Pogoda była fajna , dopiero po południu cos tam padać zaczęło . Malwinka całą mszę przespała , wrocilismy to dalej spala czyli od mszy łącznie 3.5 godziny . Ubrałam jej body na ramiączka sukienkę, sweterek i płaszczyk . Oprócz nas było jeszcze 2 dziewczynki do chrztu . Jedna trochę satrsza od naszej a druga tak z 10 msc która cała mszę marudziła kręciła się szok , a to chciała wstawać , jak popatrzyłam się to się cieszę że nie czekalam z chrztem do wiosny . Nawet jak ksiądz główkę polewał i wycierał to się nie obudziła . Patrzył na jej główkę i się szeroko usmiechal że ma takie włoski :p msza szybko zleciała. W domu mieliśmy małe przyjęcie dla najbliższych ale było fajnie tak spokojnie rodzinnie , moja mama narobiła jedzenia tego wszystkiego a i tak połowę zostało , ja wczoraj robilam ciasta . Podczas przyjęcia mała taka grzeczna nic nie płakała , każdy ja nosił ,z każdym zdjęcie . No aniołek . Z godzinę temu się wszyscy rozeszli , stoły już posprzątane , pozmywane , można już odpocząć a malutką spi . Zdjęcia robila mi siostra ale dodam już na prywatnym jak mala wyglądała :)

Miało być prywatne w sobotę ale jeszcze nie ma , pisałam do moderatorki narazie nie odpisuje :)
Super , że wszystko się udało :) czekam z niecierpliwością na zdjęcia :)
 
Jak ja Ciebie czytałam to też się pocieszałam, że nie tylko moja taka :) a ja mam jeszcze oprócz niej dwóch synów. Nie mam czasu na nic...
Nie dałabym raczej rady mieć jeszcze dodatkowo dwójki strażaków. Dlatego podziwiam podwojne , potrójne mamy. :)

Jaki ma Nick mama bliźniaczek ? Wywolajmy ją. Może nas kiedyś odwiedzi ❤️
 
Moja niunia taka śpiąca cały dzień dzisiaj , że wykąpałam ja po 18. Przysypiała podczas kąpieli , Teraz bez mleka się polozyla. Dałam smoczek i usnęła. Chyba ja muszę kąpać kilka razy dziennie hehe :p

No i super :)
Ja to podziwiam Was, że kąpiecie maluszki same. Ja się boje sama dlatego robimy to z moim wspólnie, on trzyma ją na ręce w wanience, a ja myje [emoji16]
 
reklama
Do góry