reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
A jak jest w pracy na popołudniówki? [emoji16]

To kąpiemy o 12 w południe [emoji5] wiem, że to może zaburzyć jej rytm, ale sama wole tego nie robić. Chyba, że zobaczę po tym tygodniu, że rozregulowały ją te pory wczesne to zamówimy taki leżak do wanienki i będę wtedy mogła spróbować sama [emoji85]
 
No i super :)
Ja to podziwiam Was, że kąpiecie maluszki same. Ja się boje sama dlatego robimy to z moim wspólnie, on trzyma ją na ręce w wanience, a ja myje [emoji16]

A spróbuj złapać jedną ręką pod plecki i pachę może sama też dasz radę :) nie nalewaj wody tyle by maluszek się nie unosił pupą to osiądzie na dnie i aż tak się wiercić nie będzie :) Ja np boję się ją odwracac w trakcie kąpieli na brzuszek bo raz ją poddusilam :( więc dopóki nie siada sama plecy myję jakoś takoś :)
 
To samo i u nas tylko ze caly czas mamy debridat do tego gastrotus baby i narazie dajemy rade. I do tego nutramigen. Corka moja miala taki sam refluks i przyjmowala gasprid przez dluzszy czas z przerwami. Tylko on strasznie silny i niby dziala na serce. U Lenki tylko to na nia dzialalo. A moze sprobuj jeszcze gastrotuss wlasnie moze on cos pomoze. Wiem ze to strasznie uciazliwe i czlowiek sie boi bo jak sie nie odbije to moze sie zachlysnac.
Dziękuję za info, gasprid u nas odpada bo Ala ma wadę serca ale spróbuję ten gastrotuss. Jesli chodzi o uciążliwość to jak uśnie to ja jeszcze ją pilnuje nawet w nocy tak do godziny, czasem krócej aż złapie ten mocny sen. Teraz już jest lepiej ale po urodzeniu to prawie nie spałam bo bałam się że się zachłyśnie.
 
To kąpiemy o 12 w południe [emoji5] wiem, że to może zaburzyć jej rytm, ale sama wole tego nie robić. Chyba, że zobaczę po tym tygodniu, że rozregulowały ją te pory wczesne to zamówimy taki leżak do wanienki i będę wtedy mogła spróbować sama [emoji85]
Nie no, kto powiedział, że dziecko musi być kąpane wieczorem ;) jeśli tylko jej to wszystko jedno, to spoko :)
 
A spróbuj złapać jedną ręką pod plecki i pachę może sama też dasz radę :) nie nalewaj wody tyle by maluszek się nie unosił pupą to osiądzie na dnie i aż tak się wiercić nie będzie :) Ja np boję się ją odwracac w trakcie kąpieli na brzuszek bo raz ją poddusilam :( więc dopóki nie siada sama plecy myję jakoś takoś :)
Ja na brzuszku też jej nie kładę. Moja mama mi pokazywała ale jednak się boje.
Trzymam tylko pod główkę i "zamykam" uszka. A pupa i nóżki swobodnie sobie leżą :)
 
reklama
Do góry