reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

A kiedy go kupiiscie ? Od małego go puszczacie ? Ktorego macie ?
Zobacz załącznik 911661 Zobacz załącznik 911662 Zobacz załącznik 911663
Ja mam tego pierwszego miętowego. Używałam go na początku, pomagał, ale nie zawsze. Jak miał słaby sen to szumiś pomagał, bo nie wybudzały go odgłosy w ciągu dnia. Też słyszałam, że nie powinno się używać go non stop, więc przestałam go używać tak często (zresztą później przestał tak bardzo pomagać jak na początku). Teraz mój mały znowu ma chyba jakiś skok albo coś mu dolega bo jest od wczoraj bardzo marudny i niespokojny, więc może spróbuje użyć znów szumisia. Zobaczymy czy zadziała :)
 
reklama
Hej Dziewczyny :) będzie mi Was bardzo brakowało.. czytam forum praktycznie od początku, od deski do deski ;) trochę nawet próbowałam pisać ale raczej czytam bardziej "hurtowo" jak mam wolniejszy czas i trudno mi pisać na bieżąco, więc nie chciałam się Wam wcinać ze swoimi spóźnionymi reakcjami ;) tak czy siak byłyście nieocenione, dzięki Wam się naprawdę wiele nauczyłam, wiele Waszych pomysłów wcieliłam w życie i inaczej patrzę na mojego synka, widząc tak różne dzieciaczki, z większym spokojem. Co innego wyczytać na jakiejś stronie czy aplikacji jak "powinno być", a co innego mieć przed sobą żywe przykłady. Zwłaszcza, że mimo moich 31 lat wśród moich koleżanek jestem jedyną mamusią i nie mam z kim pogadać ;) a mam też 7-letnią córę.
@Misia1418:) też jestem z Suwałk ;) piękną dziś mamy zimę, prawda? ;)
 
Hej Dziewczyny :) będzie mi Was bardzo brakowało.. czytam forum praktycznie od początku, od deski do deski ;) trochę nawet próbowałam pisać ale raczej czytam bardziej "hurtowo" jak mam wolniejszy czas i trudno mi pisać na bieżąco, więc nie chciałam się Wam wcinać ze swoimi spóźnionymi reakcjami ;) tak czy siak byłyście nieocenione, dzięki Wam się naprawdę wiele nauczyłam, wiele Waszych pomysłów wcieliłam w życie i inaczej patrzę na mojego synka, widząc tak różne dzieciaczki, z większym spokojem. Co innego wyczytać na jakiejś stronie czy aplikacji jak "powinno być", a co innego mieć przed sobą żywe przykłady. Zwłaszcza, że mimo moich 31 lat wśród moich koleżanek jestem jedyną mamusią i nie mam z kim pogadać ;) a mam też 7-letnią córę.
@Misia1418:) też jestem z Suwałk ;) piękną dziś mamy zimę, prawda? ;)
Witaj :) ja z Białystoku więc blisko :)
 
Ja mam tego pierwszego miętowego. Używałam go na początku, pomagał, ale nie zawsze. Jak miał słaby sen to szumiś pomagał, bo nie wybudzały go odgłosy w ciągu dnia. Też słyszałam, że nie powinno się używać go non stop, więc przestałam go używać tak często (zresztą później przestał tak bardzo pomagać jak na początku). Teraz mój mały znowu ma chyba jakiś skok albo coś mu dolega bo jest od wczoraj bardzo marudny i niespokojny, więc może spróbuje użyć znów szumisia. Zobaczymy czy zadziała :)
Ja chyba ten zamówię :p
Screenshot_2018-10-29-07-43-44-544_com.miui.gallery.png

A.czemu nie można ? Dziecko za bardzo się przyzwyczaja czy źle odzialuje ?
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-10-29-07-43-44-544_com.miui.gallery.png
    Screenshot_2018-10-29-07-43-44-544_com.miui.gallery.png
    285,6 KB · Wyświetleń: 350
Dziewczyny, które mają butelkę Avent Natural- jaki numer smoczka już używacie?
Oststnio moja córka dostała butelkę bo szłam do fryzjera i przy smoku tym z najmniejszym przepływem już jej ciężko. Z cycka jej lepiej leci. Więc podejrzewam że jakbym ja butelka Karmila to już musiałaby mieć większy przepływ (wczorsj skończyła 3 miesiące kalendarzowe, a w sobotę - przedwczoraj 13 tygodni).
 
Wiem , że temat był poruszany ale nie przywiązywałam do niego większej uwagi . Jak sprawdził się u Was Miś Szumis ? Zastanawiam się czy żakowic.
I nas w miarę. Z tego co zauważyłam troszkę wydłużyl sen małej w dzień. Najbardziej jestem zadowolona ze głuszy hałas który jest w domu. Tu się rabnie tam się rabnie i ja to nie wybudza [emoji1] no i chyba szybciej zasypia. Chyba bo ja nie czekam przy niej aż zaśnie.
 
reklama
@Ewka34 :* coś się u Was zmieniło z mieszkaniem?

Ja Leo kąpie na gąbce. Tak też robiłam z Martą. Wanienkę mamy na stojaku, więc też wygodnie.

Co do drzemek to u nas Leo śpi maks po 30 minut w ciągu dnia. Karmię co 2 godz. I w tym czasie Leo się bawi, potem zaczyna marudzić, więc go kładę i głaszcze, trochę pomruczeć mu do ucha i zasypia. Na noc usypia sam. Do spania włączamy szumisia. W nocy śpi super. Daje mi się wyspać.
Niestety jeszcze nie :(
 
Do góry