reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Leonardo obudził się za 20 minut i nakarmiłam go jeszcze i zasnął. Po 8 go obudziłam, żeby wyszykować i zawieźć Martę do przedszkola. On rano lubi pospać, więc dał nam w drodze koncert w ramach protestu. Właśnie usnął, więc mam 30 minut na śniadanie ;).

@klaudiaa975 my mamy tego najmniejszego szumisia.

@Ewka34 a sytuacja z tesciowa? Jest trochę lepiej?
Hyhyhyhy dobre :D jakby to okreslic.. tesciowa nie ma syna ,synowej i wnuczek ;) albo oni nie maja jej ;) i dobrze im tak jest ;)
 
reklama
Ja też się nie przejmuje że rytm dnia czy coś , tak samo że dziecko ma za dużo bodźców np.
Mój mały jest myty o różnych porach a i tak pada na dobre koło 19-21 niezależnie czy jest i w jakiej godzinie kąpany.
Co więcej uważam że to dobrze , że nie jest nauczony o stałej porze bo np jak gdzieś jadę na wieczór to spokojnie mogę go umyć o 15 albo 19 i jemu to bez różnicy a ja się nie stresuje czy mi potem zaśnie czy nie[emoji39]

Tak samo o tych bodźcach pierwszy raz słyszałam o tym na forum i sobie myślę " kurcze muszę uważać itp " .. a raz byliśmy na randce mały był u teściowej. Tak się biedak przebodzcowal że o 22 przewieźliśmy go na śpiocha i spał do 3 w nocy nie wybudzając się ani jeden raz [emoji16] teraz już się nie przejmuje i nie widzę różnicy w jego śnie [emoji39] takze trzeba próbować na własnej skórze [emoji39]
Mój tak samo, nie zauważyłam żeby był kiedyś przebodźcowany. Wczoraj byliśmy na urodzinach mojego brata, krzyki, impreza, brało go na ręce chyba 5 czy 6 osób, a dziecko później jakby nigdy nic usnęło itp :)
 
A kiedy go kupiiscie ? Od małego go puszczacie ? Ktorego macie ?
Zobacz załącznik 911661 Zobacz załącznik 911662 Zobacz załącznik 911663
Mamy tego szarego whisbear. Kupilismy go jak maly sie urodzil. I zaczelismy puszczac tak mniej wiecej jak mial nie caly miesiac bo wtedy zaczal byc nie spokojny. I powiem Ci ze dziala na niego. My mamy akurat z cry sensor. Ze jak dziecko zacznie plakac badz sie wiercic to on sam sie wlacza i tez ten szum ustawilismy troszke ciszej.
 
I nas w miarę. Z tego co zauważyłam troszkę wydłużyl sen małej w dzień. Najbardziej jestem zadowolona ze głuszy hałas który jest w domu. Tu się rabnie tam się rabnie i ja to nie wybudza [emoji1] no i chyba szybciej zasypia. Chyba bo ja nie czekam przy niej aż zaśnie.
Którego masz ? A masz ten z sensorem ? Opłaca się zapłacić więcej i kupić ten który reaguje na wybudzenie dziecka ?
 
Dzień dobry choć deszczowy i szarobury. Nie lubię tak ale właśnie zapowiadają pogodę że ma być znów ładnie od jutra.
Ja kapie małego sama od początku. Albo mąż. Nigdy razem :) to chyba wynika z tego że na pewne rzeczy mamy różne koncepcje i nie lubimy się sobie wtrącać w takie rzeczy. Każde z nas robi to dobrze :) na początku mieliśmy gabke do wanienki na stelażu A teraz wystarczy nam tetra. Na szczęście Leos lubi kapanie:)
Ja po weekendzie w szkole. I ogółem muszę mojego męża pochwalić bo całkiem dobrze sobie poradził z dzieciakami. Co prawda bałagan w domu jak to u faceta ale w sumie na plus:)
No i z nowości to mieliśmy jechać do Bolesławca na weekend A jedziemy parę km dalej, w góry:) i to już pojutrze. Także szykuje się nam przyjemny mam nadzieję czas. Będziemy w Świeradówa od środy do niedzieli. Jedyne co mnie zastanawia to jak ja mam nas spakować:p spakować w sumie nie problem ale trzeba się do auta wmiescic:)
Dobra idę porządkować po moich szogunach. Zaczynam od prania:)
Ja teraz jak się z małym pakowalam byłam w szoku, że zajelam tylko 1/4 walizki, reszta jego rzeczy :D ale wszystko się zmienia przy dziecku
 
Hej Dziewczyny :) będzie mi Was bardzo brakowało.. czytam forum praktycznie od początku, od deski do deski ;) trochę nawet próbowałam pisać ale raczej czytam bardziej "hurtowo" jak mam wolniejszy czas i trudno mi pisać na bieżąco, więc nie chciałam się Wam wcinać ze swoimi spóźnionymi reakcjami ;) tak czy siak byłyście nieocenione, dzięki Wam się naprawdę wiele nauczyłam, wiele Waszych pomysłów wcieliłam w życie i inaczej patrzę na mojego synka, widząc tak różne dzieciaczki, z większym spokojem. Co innego wyczytać na jakiejś stronie czy aplikacji jak "powinno być", a co innego mieć przed sobą żywe przykłady. Zwłaszcza, że mimo moich 31 lat wśród moich koleżanek jestem jedyną mamusią i nie mam z kim pogadać ;) a mam też 7-letnią córę.
@Misia1418:) też jestem z Suwałk ;) piękną dziś mamy zimę, prawda? ;)
Hej o widzisz jaki ten swiat maly he he :D Oj piekna zima. :)
 
Witam się w szary i pochmurny dzień ;)
U nas dziś noc fatalna! Mały pol nocy nie spał, a mój Mąż nawet nie słyszał jego płaczu[emoji15] jak już wstałam 7 raz to go po prostu zbudziłam i przekazałam mu dziecko do rak [emoji23]
U nas kąpaniem zajmuje się głównie Tata i to jest taki czas dla nich. Czasem towarzysze Mężowi, ale rzadko. Jak bym musiała sama wykapać to już teraz nie miałabym z tym problemu, ale na początku jak się Mały urodził to byłoby ciężko [emoji12]
Super że chrzciny się udały i Dzieciaczki były grzeczne [emoji4] @KatiNails Majeczka wyglądała przeuroczo [emoji7]
@Meml jak reszta nocki Wam minęła? Dobrze Cię widzieć znów na forum [emoji5]
@Moniana, @Misia1418 i @polka33 witajcie podlaskie koleżanki [emoji173]️ ja tez jestem z Białegostoku :) Ciebie @polka33 to juz wypatrzyłam wcześniej, ale chyba mniej sie udzielałaś, prawda?
 
reklama
Do góry