reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Ja mialam wyrostek usuwany 10 lat temu , bolało mnie cała noc , płakałam z bólu i jeszcze rano . Dobrze że pojechałam do szpitala , okazało się ostre zapalenie wyrostka i zapalenie otrzewnej jeszcze chwilę jakbym miala przytrzymane to bym była już podobno na tamtym świecie . Z tym nie ma żartów
 
My przy córce 7 lat temu ratowaliśmy się suszarką w kryzysowych momentach i naprawdę uspokajało to małą. Teraz dostaliśmy 2 szumisie (rodzina pamiętała przypadek córki) ale nie używamy bo synek raczej spokojny. Wypróbowałam w jego gorsze dni, kiedy nie mógł zasnąć i czesto wybudzał się i raczej nie widziałam efektu. Przed kąpielą dogrzewamy w pokoju takim urządzeniem, fajnie szumi i faktycznie wygłusza dźwięki z mieszkania, powiedziałabym, że ten szum nawet przyjemniejszy jest dla mojego ucha niż ten z szumisia ;)
 

Załączniki

  • 15408068969727762952219272444542.jpg
    15408068969727762952219272444542.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 62
Mamy tego szarego whisbear. Kupilismy go jak maly sie urodzil. I zaczelismy puszczac tak mniej wiecej jak mial nie caly miesiac bo wtedy zaczal byc nie spokojny. I powiem Ci ze dziala na niego. My mamy akurat z cry sensor. Ze jak dziecko zacznie plakac badz sie wiercic to on sam sie wlacza i tez ten szum ustawilismy troszke ciszej.
No właśnie je teraz zauważyłam , że nie bujanie dziala na moją alicje tylko moje : szszsz .. , :p
Więc szumis by się przydał bardzo. I mialam pytac czy oplaca się zapłacić więcej z ten sensor czy nie. Bo jak zacznie dziecko płakać to i tak trzeba podejść sprawdzić co się dzieje. A miś wychwyci tylko wiercenie się , jęki, steki ?
 
Moja mała też super reaguje na mój szuuuuum ;), ale chyba dam sobie spokój z szumisiami i yt też nie odpalam :), ona jest rozdrazniona tylko jak jest głodna i śpiąca, nawet pełna 1 kg pielucha jej nie przeszkadza, także cycek daje radę i lullanie ojca :)

Tak z innej beczki, czy Wy też macie teraz większą potrzebę dbania o siebie tzn chodzę jak lachmaniarz na spacery i tak samo po domu - najważniejsze żeby była bluzka która udostępnia łatwe wyrzucenie cyca na wierzch ;) chodzi mi o "zabiegi" kosmetyczne, nigdy w życiu tak regularnie nie robiłam sobie maseczek na twarz i dekolt, normalnie co dwa dni lekki peeling twarzy i maska w wannie :D, odżywka na włosy, peeling ujędrniający do ciała i prawie zawsze nakladam balsam na ciało - w życiu tego nie robiłam (no oprócz ciąży). Efektów nie widać, ale co tam :D
 
reklama
Do góry