reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

A ja z innej beczki. Leoś nie lubi smoczka. Żaden co mam mu nie pasuje. Pluje nimi w dal wręcz z odruchem wymiotnym. Za to od tygodnia memla swój kciuk. Co mu wyjdę to wkłada do paszczy spowrotem. Jakoś mogę temu zaradzić?
 
reklama
15408093560401686621236.jpg

Przyszedł spiworek ten jesienny. Nie spodziewałam się ,że przyjdzie aż tak fajny i ładny :) super materiał. Jest jeszcze czapka do niego ;)
 

Załączniki

  • 15408093560401686621236.jpg
    15408093560401686621236.jpg
    2,6 MB · Wyświetleń: 365
A ja z innej beczki. Leoś nie lubi smoczka. Żaden co mam mu nie pasuje. Pluje nimi w dal wręcz z odruchem wymiotnym. Za to od tygodnia memla swój kciuk. Co mu wyjdę to wkłada do paszczy spowrotem. Jakoś mogę temu zaradzić?
Kurcze nie pomogę. Z tego co słyszałam że jak ktoś chce oduczyć smoczka to dziecko ssie kciuk bo do 4 miesiąca jest najwieksza potrzeba ssania wiec ja chyba jeszcze się wstrzymam z oduczaniem.
 
Zwłaszcza że cały mechanizm ze środka można wyjąć i misia uprac nawet w pralce. Ja mam używanego i tak właśnie pralam:)
No właśnie ale eh juz nic nie zrobię. Po prostu jestem w gorącej wodzie kapana... no i kiedyś mój coś zamawial z niewiadomego źródła bo twniej i pochodziło chyba tylko 3 dni i chyba mam też trochę uraz do używanej elektroniki.
 
Cześć Dziewczyny.
Ja już po zajęciach fitness, dziś posladki+brzuch:) odniosłam rano syna do przedszkola, męża mam w domu, bo miał wyrywana ósemke. Więc opiekuje się trojka:D ale chociaż wyjść można. Zaraz idziemy w tym deszczu podpisać umowę z restauracja na chrzciny (W 2 dzien świat chrzcinmy). Jutro jedziemy na wieś na 3 dni do moich rodziców. Jakoś tak zdziadzialam, nie chce mi się pakować...za dużo do zabierania... Ale pogoda ma być ładna, to co w domu będziemy siedzieć. A może i młoda lepiej będzie spała na wiejskim powietrzu:):):) nadzieja matka glupich:D

Co do kapania, zawsze była to działka męża. Syna nigdy nie kapalam jak był mały. Przy córce się też bałam, ale pomyślałam,że nie chce więcej dzieci i co? Nigdy nie mam spróbować wykąpać noworodka? No i teraz na przeważnie kapie mloda:) lubię to, chociaż nie powiem, coraz ciezej;)

@Avalia poczytaj trochę o tym kciuku. Moja też miała fazę. I po noc do 2 roku życia nic się z tym nie robi:D ja mimo wszystko oduczalabym wcześniej,ale mysl e że do 4-5 miesiąca nie ma co się tym denerwowac:)
 
Moja mała też super reaguje na mój szuuuuum ;), ale chyba dam sobie spokój z szumisiami i yt też nie odpalam :), ona jest rozdrazniona tylko jak jest głodna i śpiąca, nawet pełna 1 kg pielucha jej nie przeszkadza, także cycek daje radę i lullanie ojca :)

Tak z innej beczki, czy Wy też macie teraz większą potrzebę dbania o siebie tzn chodzę jak lachmaniarz na spacery i tak samo po domu - najważniejsze żeby była bluzka która udostępnia łatwe wyrzucenie cyca na wierzch ;) chodzi mi o "zabiegi" kosmetyczne, nigdy w życiu tak regularnie nie robiłam sobie maseczek na twarz i dekolt, normalnie co dwa dni lekki peeling twarzy i maska w wannie :D, odżywka na włosy, peeling ujędrniający do ciała i prawie zawsze nakladam balsam na ciało - w życiu tego nie robiłam (no oprócz ciąży). Efektów nie widać, ale co tam :D
Jeśli dluzsza kąpiel w wannie się wlicza to tak [emoji23]
 
reklama
Jeśli dluzsza kąpiel w wannie się wlicza to tak [emoji23]
Ja właśnie dzisiaj liczę na dłuższą kąpiel bo musze się wydepilowac a mam depilator który można używać we wodzie... tesciowa przyjedzie a ja uciekne na solarium. trzeba trochę zadbać o siebie po ciąży i porodzie. No i człowiek lepiej się czuje [emoji23]
 
Do góry