reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
No właśnie je teraz zauważyłam , że nie bujanie dziala na moją alicje tylko moje : szszsz .. , :p
Więc szumis by się przydał bardzo. I mialam pytac czy oplaca się zapłacić więcej z ten sensor czy nie. Bo jak zacznie dziecko płakać to i tak trzeba podejść sprawdzić co się dzieje. A miś wychwyci tylko wiercenie się , jęki, steki ?
Moja uspokaja moje cisii siii siii siii :D
 
Ja chyba tak nie mam :) W ogóle od rana latam w ciuchach domowych i sprzątam. Ogarniam się dopiero około poludnia. Z wszystkich zabiegow to tylko solarium jak mogę wyjść sama i paznokcie robię. A pilingi i maseczki jakoś mi nie w głowie. Chyba mi czasu szkoda :)

No właśnie gdybym była pewna że sam odrzuci kciuk przed powiedzmy 6 miesiącem to luz. Dziewczyny moje kochaly smoczki miłością bezkresna. Oduczylam je około roku bo po prostu zabrałam smoczek i już. Obyło się bez kłopotów. A jak małemu kciuk zabrać?? :D już bym wolała by smoka memlił.

Czyli i Ciebie czeka wielkie pakowanie :) fajnie że wyjeżdżacie. Może dziadkowie zajmą się dziećmi A wy z mężem sobie pozblizacie się do siebie :) ja też dziś po ćwiczeniach. Dziś kardio i dupka na tapecie:) dziękuję za rady odnośnie kciuka. Poczytam w wolnej chwili. Ale faktycznie chyba odpuszczę póki co. Pomartwie się za dwa miesiące;)
Moja tez nie chce smoczka, ma odruch wymiotny jak jej wkładaliśmy do buzi.
A teraz memla swoje pieści albo palce:)
 
Ja chyba tak nie mam :) W ogóle od rana latam w ciuchach domowych i sprzątam. Ogarniam się dopiero około poludnia. Z wszystkich zabiegow to tylko solarium jak mogę wyjść sama i paznokcie robię. A pilingi i maseczki jakoś mi nie w głowie. Chyba mi czasu szkoda :)

No właśnie gdybym była pewna że sam odrzuci kciuk przed powiedzmy 6 miesiącem to luz. Dziewczyny moje kochaly smoczki miłością bezkresna. Oduczylam je około roku bo po prostu zabrałam smoczek i już. Obyło się bez kłopotów. A jak małemu kciuk zabrać?? :D już bym wolała by smoka memlił.

Czyli i Ciebie czeka wielkie pakowanie :) fajnie że wyjeżdżacie. Może dziadkowie zajmą się dziećmi A wy z mężem sobie pozblizacie się do siebie :) ja też dziś po ćwiczeniach. Dziś kardio i dupka na tapecie:) dziękuję za rady odnośnie kciuka. Poczytam w wolnej chwili. Ale faktycznie chyba odpuszczę póki co. Pomartwie się za dwa miesiące;)
Dziewczyny polecają w takich sytuacjach tego gryzaka shreka, którego Karolina wrzucała. Ja też planuję go kupić.

W smyku promki na gryzaki, śliniaki, śpiwory z rzeczy, ktore mnie interesują :D
 
reklama
Do góry