reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Tylko ja jestem taką złą matką, że sobie też ciągle coś kupuję? Ciuchy, kosmetyki itp [emoji23]
Padło słowo TEŻ a nie TYLKO więc jak na moje jesteś bardzo dobra matka :) matka też kobieta ;) ja też sobie co nieco kupuje :) W tamtym tyg kupiłam spodnie w pepco za 20zl i dwie pary butów za 70zl. Mnie tam pasuje ;) nie lubię dużo pieniędzy przeznaczać na siebie bo mniej szkoda mi wyrzucić i kupić nowe;)

Mój Leonsito coś ma senny dzień. Śpi. Je co 4godziny i mniej niż zwykle. Ciekawe co mu się pozmienialo. Pewnie ta pogoda to wkurza jak i mnie :)
 
Dzisiaj byłam z Laura u pediatry bo myślałam ze ma katarek, na szczęście nosek czysty ale wyszłyśmy ze skierowaniem do neurologa. Wydaje sie ze ma lekkie wzmożone napięcie, w domu zwracałam na to uwagę ale jakoś tłumaczyłam sobie ze przesadzam. Są tu mamy z takim problemem?

Co do zakupow, ja w ostatnim tygodniu 2 razy odwiedziłam galerie żeby sobie cos kupić, ale oczywiście sobie nie kupiłam tylko małej [emoji3]
 
Dzisiaj byłam z Laura u pediatry bo myślałam ze ma katarek, na szczęście nosek czysty ale wyszłyśmy ze skierowaniem do neurologa. Wydaje sie ze ma lekkie wzmożone napięcie, w domu zwracałam na to uwagę ale jakoś tłumaczyłam sobie ze przesadzam. Są tu mamy z takim problemem?

Co do zakupow, ja w ostatnim tygodniu 2 razy odwiedziłam galerie żeby sobie cos kupić, ale oczywiście sobie nie kupiłam tylko małej [emoji3]
U nas tez bylo podejrzenie wnm ale na szczęście wszystko ok :)
 
reklama
To ja jestem chyba zła matka bo Małemu mało co kupuję. Wychodzę z założenia ze i tak zaraz z tego wyrośnie a dużo ubranek dostaliśmy od znajomych. Wozek i matę tez dostaliśmy od znajomych. Jedynie bujaczek mu kupiłam ( z moja mama na pół bo u niej w domu jest). Wiadomo, przewijak, wanienka to tak. Ale jesteśmy w trakcie budowy wiec dlatego jestem ostrożna w wydatkach.
 
Do góry