reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Hahah coś w tym jest. Ja wczoraj mogłam umyć na spokojnie włosy, uczesać po kąpaniu, podsuszyć je, bo akurat mój się malutka zajmował :) a dziś w pracy do 23:30 to muszę szybko w 2 min się umyć [emoji28][emoji28][emoji28]
Widzę ze mamy podobnie:biggrin2: tez prysznic w 3 minuty jak jestem sama.
 
reklama
Dziewczyny polecają w takich sytuacjach tego gryzaka shreka, którego Karolina wrzucała. Ja też planuję go kupić.

W smyku promki na gryzaki, śliniaki, śpiwory z rzeczy, ktore mnie interesują :D

Dokładnie [emoji5] mi przyjdzie w tym tygodniu to na pewno wam powiem jak się sprawdza u nas. Ja niestety smyka w tej metropolii nie mam stacjonarnie, wiec przez Internet zamówiliśmy. A szkoda, bo mam kupon -10 % na akcesoria i nawet nie mam jak wykorzystać ani jak wam oddać czy cos
 
Witam się z Wami po udanym weekendzie :) Dziś mój miał wolne, wiec i ja nie miałam zbyt czasu aby tu wejść. Mam sporo do nadrobienia, ale dzisiejszej nocy mój organizm był już tak wykończony, ze domagał się tylko snu. Lena dzisiejszej nocy przespała od 19.30 do 3.30, byłam w szoku. Za to teraz już od 18.30 tez spi już na noc. Dziś pierwszy raz sama ja kapalam, nie lada wyzwanie przygotować wszystko z dzieckiem na ręku. A nie dało się jej odłożyć, bo tak płakała. Zauwazylam, ze im szybciej robi się ciemno tym szybciej ona domaga się, aby pójść z nią do sypialni i polozyc spac. Wasze dzieci tez tak maja? ;)
 
Jak u Was sie to objawiało?
Ala wginała sie w rogalik w lewą stronę jak płakała i się złościła, często była taka napięta, pediatra sprawdzała jej odruchy stąpania, chwytania za rączki czy trzyma głowę. Neurolog badał jeszcze naprzemienność czy dotyka lewą nogą do prawej rączki i odwrotnie, jak chwyta piąstkami, odruchy pod stopami, kładł ją na brzuchu i czekał co zrobi a ona po jakimś czasie wygieła się właśnie w tą stronę, w domu my jak ją kładaliśmy to nigdy nam się nie wyginała czasem się przewróciła ale raz na jedną stronę raz na drugą.
 
Nie dziwie się. Ty się nameczylas z usypianiem pewnie, a mężul hajlajf [emoji57][emoji57]
Dokładnie. I mu wtedy powiedziałam ze nawet nie mam chwili dla siebie a dobrze wiedział ze idę się kapac... na drugi dzień mówi do mnie ( bo to weekend ) ze weź mała a on sobie zrobi kawę i pójdzie na fajkę a potem ja, a ja na to ze ja robie kawę w tygodniu dopiero jak mała zaśnie. [emoji23][emoji23]
 
Moja tez smoczka nie lubi, butelki nie lubi, ogólnie tylko cyc i cyc [emoji28][emoji28][emoji28]
Kornelia już tez długo dosyć ślini się jak buldożek i wkłada piąstki do buzi. Dlatego zamówiliśmy jej ten gryzak grzybek z mombella ze smyka. Podobno robi furorę wśród maluszków :)
U nas dzisiaj próba nakarmienia moim mlekiem z butelki skończyła się tym że dziecko poszło spać bez jedzenia. Może jeszcze nie zgłodniał po ostatnim karmieniu chociaż dziwne bo zwykle jest głodny właśnie o tej porze. Nie chciał zassać butelki także wesoło bo chciałabym czasem wychodzić bez dziecka na dłużej.
 
Dziewczyny nie raz pojawia się temat spacerowek . Znane są spacerówki Joie. Ja sama na nie poluje [emoji16] i dowiedziałam się że taniej wychodzi kupić je ze sklepu niemieckiego z wysyłką do Polski. Około 200 zł taniej. Sprawdzałam i chyba sama zamówię ;) Zobacz załącznik 911903
Ja kupiłam Joie ale model mytrax 2w1spacerówka + gondola. Spacerówka jest super, można wozić dziecko na leżąco, dobrze się prowadzi, składa jedną ręką, zajmuje mało miejsca w bagażniku, trochę ciężka. Różni się od tej co ty pokazałaś wagą dziecka, moja do 25 kg.
 
reklama
Ja kupiłam Joie ale model mytrax 2w1spacerówka + gondola. Spacerówka jest super, można wozić dziecko na leżąco, dobrze się prowadzi, składa jedną ręką, zajmuje mało miejsca w bagażniku, trochę ciężka. Różni się od tej co ty pokazałaś wagą dziecka, moja do 25 kg.
To ta co ja sobie upatrzyłam do 15kg waga dziecka . A ile waży ta spacerówka co ty masz ? Ta 10kg. Czytałam opinie że niby nie czuc tej wagi
 
Do góry