reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

W moim przypadku to samo, jak to teściowa mówi: "rozpieszczona - ja 4 dzieci wychowałam co z tego że wcześniak i malutka to wy do tego doprowadziliście dając sobą manipulować" :mad::p na spacerze wszyscy patrzą na mnie jak na wyrodną matkę bo tak płacze, już słyszałam pod blokiem porady że pewnie głodna i nawet jedną że urok rzucony i jajko trzeba przelać ;)
Co do urokow to ja słyszałam zeby oblizac dziecku oczy i wypluc kto takie rzeczy wymysli dramat :p
 
reklama
Zobacz załącznik 912865 Dziewczyny czytałam ze zez jest normalny do 12 tyg ale moje dziecko chyba ma tego zeza ciągłego... powinnam już isc na konsultacje do okulisty ? Dodam ze dzisiaj kończy 10tyg
Do 12 miesiąca zez powinien zniknąć. Moja już pieciolatka zezowała do ok 6 miesiąca i pediatra powiedziała żeby się nie stresować bo maluszki tak mają.Nie dopatruj się ja n tym zdjęciu nie widzę zeza
 
Zobacz załącznik 912865 Dziewczyny czytałam ze zez jest normalny do 12 tyg ale moje dziecko chyba ma tego zeza ciągłego... powinnam już isc na konsultacje do okulisty ? Dodam ze dzisiaj kończy 10tyg
Mojemu synowi uciekalo tez oczko, ale szczerze ja tego nie widziałam tylko pediatra zwrócił na to uwagę. Ale po jakim czasie znikł niestety Ci nie powiem bo nie pamiętam bo to 10 lat temu było
 
Cześć wiem, że może już za późno ale czy jest szansa abym dolczyla do was prywatnie. Czytałam was od samego początku kiedy to dowiedziałam się o ciazy. Jednak jakoś tak bałam się dołączyć, chyba dlatego że w zeszłym roku straciłam ciaze na dość późnym etapie( 22 tydzien) i do końca nie wierzyłam że teraz wszystko się uda. Ale na szczęście wszystko jest ok mam synka, urodziłam 28 sierpnia. Chociaż poród też do łatwych nie należał. Zrozumiem jeżeli już za późno na dolaczenie, jesteście ze sobą już zrzyte. Chodź nie ukrywam brakuje już mi czytania waszych postów. Codziennie tyle się tu dzialo:) pozdrawiam
 
reklama
Do góry