reklama

Sierpniowe mamy 2019

Od
3 Październik 2018
Odpowiedzi
0
A jak tam Dziewczyny Wasze brzuszki? :-) Ja jestem w 19 tygodniu i mam wrażenie że i brzuszek mi wyszedł i cycuszki taakie peeeełne...
Niby normalne, a jednak troszkę jestem zaskoczona, że tak w kilka dni "bum!" i jest... i już nic się nie ukryje...

Robicie sobie zdjęcia z przebiegiem wzrostu brzuszka?
Robimy co miesiąc w niedzielę kolejne- na 5 miesiąc a ty?

reklama

anecka

Zaangażowana w BB
Od
2 Luty 2019
Odpowiedzi
0
Robimy co miesiąc w niedzielę kolejne- na 5 miesiąc a ty?
Ja do dzisiaj bałam się cieszyć ciążą i robić zdjęć brzuszka i w ogóle... ale dziś odebrałam wyniki i już wiem, że maluszek nie jest obciążony tymi najgorszymi wadami genetycznymi, więc mogę zacząć!
i pewnie na dniach zrobię pierwsze zdjęcia :-)

Od
3 Październik 2018
Odpowiedzi
0
Ja do dzisiaj bałam się cieszyć ciążą i robić zdjęć brzuszka i w ogóle... ale dziś odebrałam wyniki i już wiem, że maluszek nie jest obciążony tymi najgorszymi wadami genetycznymi, więc mogę zacząć!
i pewnie na dniach zrobię pierwsze zdjęcia :-)
To super wieści! A już znasz płeć?
My robimy zdjęcia przy ścianie i Sama robię tło z kwiatków

anecka

Zaangażowana w BB
Od
2 Luty 2019
Odpowiedzi
0
To super wieści! A już znasz płeć?
My robimy zdjęcia przy ścianie i Sama robię tło z kwiatków
Na wizycie jeszcze zanim Pani Doktor zapytała czy chcemy poznać, to ja już widziałam, że coś tam mu dynda między nogami :p a wyniki teraz potwierdziły, że na 100% chłopak..
Liczyłam na dziewczynkę bo dla chłopca nie mamy imienia :p póki co mały Kasztan :-D jakiś tam faworyt inny jest ale żeby nam nie zbrzydło to się wstrzymujemy z decyzją ostateczną :-)

Ja właśnie też muszę znaleźć jakieś miejsce dobre i ubranie, żeby później może jakąś historę obrazkową z tego zrobić, że na końcu już z maluszkiem :-)

Od
3 Październik 2018
Odpowiedzi
0
To pozazdrościć my obstawialysmy chłopaka, już mąż do brzuszka mówił Leoś ale prawdopodobnie Hania więc te kwiaty jak najbardziej pasują my robimy zdjęcia w tych samych leginsach i koszulce (czarne) bo jako jedyne się naciągają dość mocno obczaj pinteresta, tylko uważaj bo to lubi wciągnąć i dużo zdrówka dla Was

anecka

Zaangażowana w BB
Od
2 Luty 2019
Odpowiedzi
0
To pozazdrościć my obstawialysmy chłopaka, już mąż do brzuszka mówił Leoś ale prawdopodobnie Hania więc te kwiaty jak najbardziej pasują my robimy zdjęcia w tych samych leginsach i koszulce (czarne) bo jako jedyne się naciągają dość mocno obczaj pinteresta, tylko uważaj bo to lubi wciągnąć i dużo zdrówka dla Was
O obczaje :-D
Dużo czasu mam to niech mnie wciąga :-D
Dziękujemy i Wam też zdrówka!

eMkaa.

Zaangażowana w BB
Od
24 Luty 2018
Odpowiedzi
0
Ale żeście popisały. :D Ja nie mam się niestety czym chwalić, wizyta dopiero 1 kwietnia. Pewnie później dopiero połówkowe (stresują mnie...). Na razie muszę gdzieś wcisnąć wyjazd na pobranie krwi i badanie moczu. Czy tylko mnie tak bardzo to irytuje? Powoli zaczynamy rozglądać się za wyprawką. Obiecałam sobie, że nie nakupię tony śpioszków, bo przecież dziecko wyrasta w mig... Ale jak tu się zdecydować skoro tyle pięknych ubranek!

anecka

Zaangażowana w BB
Od
2 Luty 2019
Odpowiedzi
0
Ale żeście popisały. :D Ja nie mam się niestety czym chwalić, wizyta dopiero 1 kwietnia. Pewnie później dopiero połówkowe (stresują mnie...). Na razie muszę gdzieś wcisnąć wyjazd na pobranie krwi i badanie moczu. Czy tylko mnie tak bardzo to irytuje? Powoli zaczynamy rozglądać się za wyprawką. Obiecałam sobie, że nie nakupię tony śpioszków, bo przecież dziecko wyrasta w mig... Ale jak tu się zdecydować skoro tyle pięknych ubranek!
Dla mnie wyjście na badania to jedyna rozrywka prawie :-D hahaha :-D z tymi próbkami moczu to gorzej bo weź wytrzymaj do rana :p

Ale wolę tak niż jak bym nic nie miała robione bo chociaż wiem czy wszystko ok, czy coś się dzieje i trzeba reagowac ;-)

reklama

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019

Test