reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Ale żeście popisały. :D Ja nie mam się niestety czym chwalić, wizyta dopiero 1 kwietnia. Pewnie później dopiero połówkowe (stresują mnie...). Na razie muszę gdzieś wcisnąć wyjazd na pobranie krwi i badanie moczu. Czy tylko mnie tak bardzo to irytuje? Powoli zaczynamy rozglądać się za wyprawką. Obiecałam sobie, że nie nakupię tony śpioszków, bo przecież dziecko wyrasta w mig... Ale jak tu się zdecydować skoro tyle pięknych ubranek! [emoji23]
 
reklama
Ale żeście popisały. :D Ja nie mam się niestety czym chwalić, wizyta dopiero 1 kwietnia. Pewnie później dopiero połówkowe (stresują mnie...). Na razie muszę gdzieś wcisnąć wyjazd na pobranie krwi i badanie moczu. Czy tylko mnie tak bardzo to irytuje? Powoli zaczynamy rozglądać się za wyprawką. Obiecałam sobie, że nie nakupię tony śpioszków, bo przecież dziecko wyrasta w mig... Ale jak tu się zdecydować skoro tyle pięknych ubranek! [emoji23]
Dla mnie wyjście na badania to jedyna rozrywka prawie :-D hahaha :-D z tymi próbkami moczu to gorzej bo weź wytrzymaj do rana :p

Ale wolę tak niż jak bym nic nie miała robione bo chociaż wiem czy wszystko ok, czy coś się dzieje i trzeba reagowac ;-)
 
Cześć dziewczyny wybaczcie, mam trochę zaległości tutaj pewnie juz tego nie nadrobię ale niestety obowiązki pochłonęly mój czas. U nas prawie dobrze, jedynie zmartwiło mnie lekko to że lekarz stwierdził u nas anemię. Macie jakieś porady by nadrobić to żelazo, wiadomo oprócz tabletek i diety bogatej w żelazo ? A takżee jesteśmy po połówkowym, wszystko dobrze maluszek u nas rośnie powoli, jedynie lekarz mówił że jest mały trochę mało waży 270g a mamy 19+3 czy to przez tą anemię? ;/
 
Dziewczyny czy któraś z Was też odczuwa czasem bóle w krzyżu ? Jestem w połowie 19 tygodnia i dopadły mnie już kilka razy bóle w dole pleców ale może to dlatego że się wszystko rozciąga ?
 
A w jakich miejscach czujecie ruchy maleństw? Ja na samym dole podbrzusza, bardzo nisko, ale jestem już pewna, że to TO :)
Co do imienia... Zastanawiamy się nad Robertem, mężowi się bardzo podoba, ja do końca przekonana nie jestem... Może jeszcze zmienię zdanie ;) Z jednej strony chciałabym Jakuba, bo to imię zawsze mi się podobało i ma fajne formy, ale teraz tyle tych Jakubów...
 
A w jakich miejscach czujecie ruchy maleństw? Ja na samym dole podbrzusza, bardzo nisko, ale jestem już pewna, że to TO :)
Co do imienia... Zastanawiamy się nad Robertem, mężowi się bardzo podoba, ja do końca przekonana nie jestem... Może jeszcze zmienię zdanie ;) Z jednej strony chciałabym Jakuba, bo to imię zawsze mi się podobało i ma fajne formy, ale teraz tyle tych Jakubów...

Ja od tygodnia czuje ruchy dziecka ale od 2 dni daje mi już popalić hehe bardzo często kopie i mnie zaczepia ;) również najczęściej czuje je dość nisko, w podbrzuszu ;)
 
Dziewczyny czy któraś z Was też odczuwa czasem bóle w krzyżu ? Jestem w połowie 19 tygodnia i dopadły mnie już kilka razy bóle w dole pleców ale może to dlatego że się wszystko rozciąga ?
Mnie najbardziej boli jak próbuję leżeć na plecach albo po sprzątaniu mieszkania lub myciu naczyń. Leżeć na plecach nawet minuty nie mogę bo potem ciężko mi się z bólu na bok przekręcić, a w pierwszej ciąży było tak samo. :/
A w jakich miejscach czujecie ruchy maleństw? Ja na samym dole podbrzusza, bardzo nisko, ale jestem już pewna, że to TO :)
Co do imienia... Zastanawiamy się nad Robertem, mężowi się bardzo podoba, ja do końca przekonana nie jestem... Może jeszcze zmienię zdanie ;) Z jednej strony chciałabym Jakuba, bo to imię zawsze mi się podobało i ma fajne formy, ale teraz tyle tych Jakubów...
Nisko właśnie w podbrzuszu. Ale w różnych miejscach, zależnie chyba gdzie się wypycha/przekręca. Przedwczoraj to mi tak fikołki dzidzia robiła prawdopodobnie bo co chwilę bolało i pukało od środka. :D
 
reklama
@anecka Dla mnie nie, żadna to rozrywka, a i nie dostaje nic od małża w nagrodę. [emoji23] Ja to mam rozrywek... Muszę ugotować papugom jedzenie, bo moje dwie samice zostały przyszywanymi matkami, pies też sam sobie jeść nie zrobi i się nie wyprowadzi, dom się nie posprząta.

Co do wyboru imienia dla dziecka. Myśmy mieli nie lada wyzwanie. Gdyby córka była synem, to bez problemu. [emoji1787] Mamy dość zróżnicowane preferencje imion dla dziewczynek. I wyglądało to tak: to, co nam obojgu się podobało zostało już wykorzystane w najbliższej rodzinie; to, co mi absolutnie było nie do zaakceptowania przez małża i na odwrót. Więc stwierdziliśmy, że wyjdziemy poza ramy i stanęło na Abigail. Oboje od razu poczuliśmy, że to jest to! :)

Denerwuje mnie to, że w aplikacji BabyBoom nie mogę cytować więcej, niż jednego posta, a na stronie też coś mi nie działa i nie pamiętam już, co miałam napisać. [emoji23]
 
Do góry