reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Byliśmy dzisiaj na kolejnym usg... No musiałam iść! I co się okazało? No co? Że poprzedni pomiar był zły i Iga waży 2800! (36+1) Jezu jaka ulga! Wygląda pięknie, wszystko u niej dobrze. Patrzcie jaki potworek. Te zdjęcia 3D są straszne :p najlepsze jest to, że ja od 3 miesiecy nie przytyłam i cały czas jestem +5. To jakiś ewenement.
 

Załączniki

  • IMG_20190705_173723.jpg
    IMG_20190705_173723.jpg
    641,5 KB · Wyświetleń: 111
reklama
Byliśmy dzisiaj na kolejnym usg... No musiałam iść! I co się okazało? No co? Że poprzedni pomiar był zły i Iga waży 2800! (36+1) Jezu jaka ulga! Wygląda pięknie, wszystko u niej dobrze. Patrzcie jaki potworek. Te zdjęcia 3D są straszne :p najlepsze jest to, że ja od 3 miesiecy nie przytyłam i cały czas jestem +5. To jakiś ewenement.
Jaki dziubek :D Super! No i tak to właśnie jest z tym USG... Najważniejsze że wszystko ok :)
 
Dziewczyny zamówiłam majtki po porodowe w rozmiarze M ale jak wyjęłam je z opakowania to stwierdziłam że są zdecydowanie za małe :p muszę zamówić L, są mi zbędnę nie mam komu ich dać nawet, może któraś z Was by chciała?

2019-07-06-09-20-44.jpg
 
Dziewczyny zamówiłam majtki po porodowe w rozmiarze M ale jak wyjęłam je z opakowania to stwierdziłam że są zdecydowanie za małe :p muszę zamówić L, są mi zbędnę nie mam komu ich dać nawet, może któraś z Was by chciała?

Zobacz załącznik 994841
A przymierzylas? Ja mam L, wydawało mi się, że są za małe ale okazało się, że się rozciągają. One muszą przylegać, żeby wkład nie latał.
 
reklama
Śliczne bobasy :D
To niesamowite że nosimy w sobie takie istotki :)
Wiesz co jedną parę tych jednorazowych przymierzyłam tzn próbowałam ale nawet ich na tyłek nie wciągnęłam :-D są w pasie zbyt wąskie
 
Do góry