reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Dziewczyny życzę i ja z wątku sierpniowe mamy 2018 wszystkiego dobrego w tym wspaniałym momencie... Dbajcie o sobie i maluszki...Powodzenia i wspierajcie się nawzajem[emoji11][emoji11]
 
reklama
Witam się nieśmiało:)
Testy wychodzily niewyraźnie więc zrobiłam bete w czwartek. Bete nie za wysoka, ale jest. Trochę się martwię, bo plamilam w terminie miesiączki.
Dzisiaj powtarzam bete i odbieram wyniki progesteronu.
To moja 4 ciąża, ale po domu biega tylko 6 letni Synek:)
Mam nadzieję, ze uda mi się z Wami wytrwać do końca :)
Trzymam mocno kciuki za rewelacyjne wyniki ! :biggrin2:
 
Witajcie. Czekałam na ten wątek juz 2 tygodnie [emoji6] jutro termin miesiączki ale czuje że nie będzie jej. Strasznie bola mnie piersi. Mam wrażenie że są pełniejsze. Dzisiaj test pokazał cień cienia. Jutro po pracy kupie następny i będę dalej testować. Aaa i to będzie moja 3 ciaza. W domu mam już 2 wspaniałe córeczki [emoji7][emoji7]
 
Witajcie. Czekałam na ten wątek juz 2 tygodnie [emoji6] jutro termin miesiączki ale czuje że nie będzie jej. Strasznie bola mnie piersi. Mam wrażenie że są pełniejsze. Dzisiaj test pokazał cień cienia. Jutro po pracy kupie następny i będę dalej testować. Aaa i to będzie moja 3 ciaza. W domu mam już 2 wspaniałe córeczki [emoji7][emoji7]
Powodzenie z jutrzejszym testem. Chwal się jak tylko zobaczysz kreseczki.
Gratuluję dziewczynek. Liczysz tym razem na odmianę w postaci synka? ;)
 
reklama
Powodzenie z jutrzejszym testem. Chwal się jak tylko zobaczysz kreseczki.
Gratuluję dziewczynek. Liczysz tym razem na odmianę w postaci synka? ;)
Dam znać co wyszlo [emoji6] chcialabym synka ale co ma być to będzie. Najważniejsze by poród był ok i wszystko z dzidzia tez bo różne rzeczy juz mnie spotykały...
 
Do góry