reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Hej dziewczyny. Ale szybko miałyście wizyty z usg. Zazdroszczę :D ja dopiero pod koniec grudnia, bo wyjeżdżam nad morze na szkolenie 16-21.12. Może się uda tego 21.12, ale nie wiadomo.

U mnie najbliższa rodzina wie. Ale wiedzieliby nawet jakby coś się stało. Chyba dla mojej psychiki lepiej jak normalnie o tym mówię. Nie chcę od początku zakładać najgorszego. To się może stać na każdym etapie ciąży. Teraz jestem obstawiona lekami i wiem, że będzie dobrze.

Co do objawów to mnie bardzo mdli, ale chyba od duphastonu...
Jem Duphaston dwa razy dziennie i mnie nie mdli, więc to nie od tego ;)
 
reklama
Przeszukałam internet i nie podają jako objaw ciazy, ale mnie ewidentnie miesnie bola. Stąd pytanie, czy ta tylko taki ewenement :) Cieszę się, że nie tylko ja :D
Prosze.
Screenshot_20181210-104018.jpeg


Sent from my SM-G920F using Forum BabyBoom mobile app
 

Załączniki

  • Screenshot_20181210-104018.jpeg
    Screenshot_20181210-104018.jpeg
    75,1 KB · Wyświetleń: 448
reklama
Do góry