reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
W szpitalu, w którym zamierzam rodzić, na szczęście nie ma z tym problemów, niezależnie od tego, czy rodzi się sn czy cc.
 
A! I zapomniałabym! Po narodzinach niech Ojciec wypisze w pracy oświadczenie, że jest opiekunem dziecka do lat 14, wtedy w danym roku kalendarzowym będzie miał dodatkowe 2 dni urlopu opieki nad dzieckiem :-) po powrocie do pracy My możemy te dwa dni przejąć, ale w 2019 będziemy na urlopie więc niech Tatusiowie korzystają :-) urlop niewykorzystany-przepada...
 
Nie wiem czy słyszałyście, jest taka aplikacja "akuku mamo" gdzie można poznać inne mamy z okolicy na spacery itd. Właśnie założyłam sobie konto, zobaczymy czy uda się kogoś poznać. Fajnie by było. :)
 
A! I zapomniałabym! Po narodzinach niech Ojciec wypisze w pracy oświadczenie, że jest opiekunem dziecka do lat 14, wtedy w danym roku kalendarzowym będzie miał dodatkowe 2 dni urlopu opieki nad dzieckiem :-) po powrocie do pracy My możemy te dwa dni przejąć, ale w 2019 będziemy na urlopie więc niech Tatusiowie korzystają :-) urlop niewykorzystany-przepada...
@anecka jesteś the best! :D :*
 
Hejj witam wszystkie przyszłe i obecne mamy :-)
Mam pytanie, gdzie robicie zakupy dla maluszków? Chodzi mi o wszelkie akcesoria, od mebli, do wózków przez kosmetyki i ubranka ;-)
Macie jakieś fajne sprawdzone hurtownie stacjonarne ( najepiej na terenie Śląska) bądź internetowe ? Jak możecie polećcie jakieś miejsca, gdzie są fajne ceny i duuuży wybór.
 
Nie wiem czy słyszałyście, jest taka aplikacja "akuku mamo" gdzie można poznać inne mamy z okolicy na spacery itd. Właśnie założyłam sobie konto, zobaczymy czy uda się kogoś poznać. Fajnie by było. :)
Właśnie zainstalowałam. Szkoda tylko, że trzeba zgodzić się na udostępnienie zdjęć i plików.
 
Hejj witam wszystkie przyszłe i obecne mamy :-)
Mam pytanie, gdzie robicie zakupy dla maluszków? Chodzi mi o wszelkie akcesoria, od mebli, do wózków przez kosmetyki i ubranka ;-)
Macie jakieś fajne sprawdzone hurtownie stacjonarne ( najepiej na terenie Śląska) bądź internetowe ? Jak możecie polećcie jakieś miejsca, gdzie są fajne ceny i duuuży wybór.
Jeśli chodzi o kosmetyki i różne akcesoria/tetry/pampersy/wkładki Polecam aptekę gemini przez internet :-) jest taniej w wielu przypadkach niż allegro ;-)
Oprócz tego duuuuuużo rzeczy, w szególności używanych ciuszków kupiłam właśnie na allegro :-)

Meble kupowałam z ikei,
Wózek- znalazłam taki co mnie interesuje i szukałam używanego na olx i grupach na facebooku - kupiłam taniej z gwarancją do 2021 roku, a wygląda jak zupełna nówka ;-)
 
reklama
No właśnie tak myślałam, czy jest sens jeździć gdzieś po sklepach czy lepiej usiąść i pokupowac na internecie różne rzeczy(jednak często jest taniej). Łóżeczko już mamy właśnie z Ikei, wózek od kuzynki też prawie nówka, ubranek pełno od znajomych. Ale zostało jeszcze trochę do kupienia, kosmetyki, wanienka, chusta, myślałam też o koszu Mojżesza, jakieś pościele, kocyki, ręczniki... Trochę tego jest :D
 
Do góry