reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

No u mnie jest podobnie, jak siedzę czy leżę to zazwyczaj jest miękki ale jak wstaje i chodzę to się napina, robi się twardszy i odczuwam dyskomfort, ale też mnie nic nie boli przy tym.
 
reklama
Mnie od wczoraj trzy razy w ciągu dnia dopadł taki delikatny ból jak przy miesiączce, w okolicach jajników, dziś również trwał ok 30 sekund może minutę i przestało, czy któraś z Was tak miała ? Czy to powód do zmartwień ? dodam, że jutro zaczynam 35tydzień
 
Mnie od wczoraj trzy razy w ciągu dnia dopadł taki delikatny ból jak przy miesiączce, w okolicach jajników, dziś również trwał ok 30 sekund może minutę i przestało, czy któraś z Was tak miała ? Czy to powód do zmartwień ? dodam, że jutro zaczynam 35tydzień
Normalne :)
 
Mnie boli coraz częściej w lewym boku pod żebrami i promieniuje na plecy. No i jak się będzie nasikać to będę musiała iść wcześniej na wizytę bo nie wiem może to wątroba .... może od ułożenia dziecka zależy.
 
Mnie boli coraz częściej w lewym boku pod żebrami i promieniuje na plecy. No i jak się będzie nasikać to będę musiała iść wcześniej na wizytę bo nie wiem może to wątroba .... może od ułożenia dziecka zależy.
Wątroba jest z prawej strony i mnie kłuje właśnie cały czas z prawej. Mała też się tam pcha nogami aż pod żebra że oddechu nie mogę złapać. Kiedyś jej to wypomnę :p
 
Wątroba jest z prawej strony i mnie kłuje właśnie cały czas z prawej. Mała też się tam pcha nogami aż pod żebra że oddechu nie mogę złapać. Kiedyś jej to wypomnę :p
A może to po prostu żebra? Mnie od kilku tygodni tak bolą po lewej stronie, że leżę tylko na prawej. Normalnie tak boli, że oddechu nie idzie złapać.
 
Mnie boli coraz częściej w lewym boku pod żebrami i promieniuje na plecy. No i jak się będzie nasikać to będę musiała iść wcześniej na wizytę bo nie wiem może to wątroba .... może od ułożenia dziecka zależy.
A na pewno od żeber na plecy A nie na odwrót? Bo czasem może być ucisk na nerke. Ja tak miałam. Zaczęło się niby od brzucha po lewej stronie A później bolał i brzuch i plecy. Ból dość mocny. Kiedy miałaś ostatnie badanie moczu?

Pisałyscie o woda plodowych. Mi odeszły przy pierwszym porodzie przy 3 skurczu. Potem już skurczy nie było w ogóle. Ale często odchodzą bez żadnej zapowiedzi:-). Odchodzily u mnie "delikatnie" nie było chlusniecia. Wyglądały jak woda i były bez zapachu. Razem z nimi odszedł czop. Odeszły o 3:30 w szpitalu byłam o 6 do 8 czekali na skurcze A potem dostałam kroplowke. Teraz pewnie wolałabym rozchodzi sobie skurcze w domu niż jechać na szpital ale przy 1 porodzie to człowiek zielony 8-) A szczerze to i teraz mam wrażenie że zielona jestem chociaż to już moja 3 ciąża:-)
 
Badanie moczu tydzień temu wyszło wszystko ok. Próby wątrobowe tez ok. Ciężko zlokalizować mam wrażenie ze od brzucha w bok na plecy ... ale no nie jest to ból stały. Może od ułożenia
 
reklama
Do góry